İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sefiller.net gibi ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bana ait olmayan siteleri satayim madem baskasina ait scriptleri satisa cikartabiliyoruz iyi o zaman bende cikartayim ...

sanalcafe.net
asigiz.com
linkcenneti.com
ejder.com
maximp3.com
sanalpartner.com
mp3burada.com
emlakplaza.com
denyil.com
bombamp3.com
birebir.net
bilnet.com
yasakparasitesi.com
mackolik.com
oyunweb.com
omnishost.com
hostim.com.tr

ve daha bircok amator prof site scripti oldugu gibi satayim 5-10 ytl de olabilir ... istediginiz her cesit site script de verebilirim :) nasil isse nasil adaletse ... para verdi diye satabiliyor ne guzel ehe bende bos cd ye para vermistim bende mi satabilirim simdi :) tobe yarabbim ya ...

nede olsa ben yapmadim adalet mi bu simdi ?

( siteleri nerden aldigimi sormayin ben kullanmiyorum baskasinin sitesini de kullanmam ... kimseye de vermem cdlerin birinde duruyor ... )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ehehehe valla warrreeeezzzzzz sitesinde olmayan bircok sitede var bilimum her turlu script bulunur :D nede olsa ben yazmiyorum ya nede olsa baskasinin yaptigi siteyi yazdigi scripti satabilecek durumdayiz ya bizde satalim abi ne guzel bak :) Boyle adaletin ben ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5