İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şehir Efsaneleri 1

G

guajira

Misafir
Olayın ana kahramanı maymun suratlı George Puşt

Corş Buş bir ilkokulu ziyaret eder. cocuklara:
- sorusu olan var mi ? der ve kücük bob sözü alir.
- benim üc sorum olucak:
1- secimlerde daha az oy almaniza ragmen nasil olduda baskan oldunuz?
2- hiroshima'ya atilan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti degilmidir?
3- hicbir neden yokken neden irak'a saldirmak istiyorsunuz?

aniden zil calar ve cocuklar tenefüsse cikarlar.

cocuklar geri döndügünde bu sefer sözü kücük tom alir.
benim bes sorum olacak:
1- secimlerde daha az oy almaniza ragmen nasil olduda baskan oldunuz?
2- hiroshima'ya atilan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti degilmidir?
3- hicbir neden yokken neden irak'a saldirmak istiyorsunuz?
4- bugün neden zil 30 dakika erken caldi?
5- bob nerede?

trajedi -ilkokulun birini ziyaret eden baskan bush, dördüncü siniflardan birine girer.sinif, kelimeler ve anlamlari üzerine bir tartismanin tam ortasindadir. ögretmen, baskan'dan trajedi kelimesi için sinifi yönetmesini rica eder. küçük bir erkek çocugu ayaga kalkarak "eger yan tarafata oturan en iyi arkadaşım sokakta oynarken bir araba onu çiğnerse bu bir trajedi olur der. "hayir" der bush, "bu bir kaza olurdu". küçük bir kiz elini kaldirir: "eger 50 çocugu tasiyan bir okul otobüsü uçuruma yuvarlanip herkes ölürse bu bir trajedi olurdu." üzgünüm" diye açiklar baskan, "biz buna büyük bir kayip derdik." sinifi bir sessizlik kaplar. baska gönüllü çocuk kalmamistir. baskan bush sinifa bakar " bana trajedi için örnek verecek baskasi yok mu acaba ?en sonunda sinifin arkalarinda oturan küçük bir erkek çocugu elini kaldirir. yavasça "bay ve bayan bush'u tasiyan amerikan havayollarina ait bir uçak, usame bin ladin gibi bir terörist tarafindan füze ile uçurularak tuz buz edilirse bu bir trajedi olurdu" der.''harika" der bush "dogru,peki bunun neden bir trajedi olacagini bana açıklayabilir misin?
"çünkü" der çocuk "bu bir kaza olmazdi ve kesinlikle büyük bir kayip da olmazdi"

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Umarim internet baglantin kaza eseri kesilmez. CIA heryerde:)

D

discoface

Misafir
en büyük buş başka büyük yok :)
kusura bakma güzel dünyam. hersey yasamımı devam ettirebilmem için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi