İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şehir portal scripti yazdırılacaktır..(Php)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul ile ilgili bir portal script yazdırılacaktır..istediğiniz fiyatları da yazarsanız..

B

Baria

Misafir
Biraz daha açarmısınız ?Bu şekilde sence sağlıklı bir fiyat verilebilir mi?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul.com gibi katogorilerin olduğu..firma rehberi,otel rehberi arkadaşlık,sohbet, vs. olacagı geniş bir portal..

M

Mete

Misafir
ümit isini cok iyi yapan bi acıkca soluyeyim ilk anlasma yaptıgımızda aklımda soru işaretleri vardı ancak gordumki baslangıctan isin bitimine kadar 24saat diyebilirim ilgileniyoır isini cok iyi yaptı bna gore tesekkürler ümit aldıgın para hela hos olsun ellerine kollarına saglık iyiki seni, tanımısım bu portalı kuran iyinet veden yonetiminide tesekkür ediyorum bizleri bole bilgili insanlar ile tanıstırdılar...

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mete' Alıntı:
ümit isini cok iyi yapan bi acıkca soluyeyim ilk anlasma yaptıgımızda aklımda soru işaretleri vardı ancak gordumki baslangıctan isin bitimine kadar 24saat diyebilirim ilgileniyoır isini cok iyi yaptı bna gore tesekkürler ümit aldıgın para hela hos olsun ellerine kollarına saglık iyiki seni, tanımısım bu portalı kuran iyinet veden yonetiminide tesekkür ediyorum bizleri bole bilgili insanlar ile tanıstırdılar...

http://www.ekol.net sahibi Mete

teşekkür ediyorum yorumaların için

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netistanbul' Alıntı:
istanbul.com gibi katogorilerin olduğu..firma rehberi,otel rehberi arkadaşlık,sohbet, vs. olacagı geniş bir portal..

Firma rehberi
Kategori Ekleme
Arkadaşlık bölümü
Sohbet bölümü
İtiraf Bölümü
hepsi mevcut

artı olarakta bir sürü özelliği mevcut admin panelide çok gelişmiş eğer istersen demo gösterebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5