İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sehitlerle İlgili Domain

omerotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana sehitlerle ilgili domain lazım yardımlarınızı bekliyorum.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sehit.net

istersen buradan teklif verebilirsin istersen Hemen Al için görüşelim.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu arkadaşın mesajlarını gayri ciddi buluyorum, sizinde fazla ciddiye almanızı tavsiye etmem. Bu konuyla birlikte bu fikri edinmeme sebep olan arkadaşın gönderdiği "pm" lerin bir kopyasını yollayabilirim.

Örnek1:

Dün, 16:46
omerotti
Junior Member Üyelik tarihi: Nov 2007
Tecrübe Puanı: 0
iTrader: %0/0

sehit.net

--------------------------------------------------------------------------------

dostum şuan bankaya gidecek durum yok havale parasımı vercem bide ya:D kaç kontüre verirsin saçma olmadı inş

Örnek2:

Dün, 17:16
omerotti
Junior Member Üyelik tarihi: Nov 2007
Tecrübe Puanı: 0
iTrader: %0/0

1inciyiz.biz

--------------------------------------------------------------------------------

bu domaini 20 konture verir misin yani 2 ytl gitti gidiyorda 1 ytl fiyatı:)

İnsanlar birbirlerine ve onların emeklerine biraz daha saygılı olsalar ne güzel olacak. Sanırım genç bir arkadaş, heyecanlı. Pişecek, öğrenecek inşallah.

Saygılar...

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlar birbirlerine ve onların emeklerine biraz daha saygılı olsalar ne güzel olacak. Sanırım genç bir arkadaş, heyecanlı. Pişecek, öğrenecek inşallah.

Saygılar...

Katılıyorum, güzel söylemişsiniz. Güzel bir ortam ve bunun devamlılığı adına biraz daha saygılı olmalıyız. Forumlarda sıkça yaşanan polemiklerede şahit oluyoruz. Unutmayalımki saygı saygıyı oda; ortamdaki huzuru temin edecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi