İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEIKO SPORTURA RETROGRADE SPC001P1 - 10 Liradan - (Ücretsiz Kargo)

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEIKO SPORTURA RETROGRADE SPC001P1 2. EL

- JAPON SEİKO MEKANİZMA 7T82 RETROGRADE
- SPORTURA KASA
- PASLANMAZ ÇELİK KORDON
- ANTİ-REFLECTİVE CAM
- ÇİZİLMEZ SAFİR KRİSTAL CAM
- SAAT 3 YÖNÜNDE TARİH GÖSTERGESİ
- VİDALI TEPE / KURMA KOLU
- 100 METRE SU GEÇİRMEZLİK
- 1/100 SANİYE ARALIKLARLA 60 DAKİKAYA KADAR ÖLÇÜM YAPABİLEN KRONOMETRE
- TURUNCU İBRELER
- FOSFORLU GÖSTERGELER

26161388ofp6.jpg

26161314owt4.jpg

Benim Çektiğim Resimler

# Açıklama

Saat ne yurtdışından gelme nede çakma klonlardandır , Türkiye' de bir mağazadan alınmıştır. Ürünü Alalı 8-9 ay oldu . Yaklaşık 1.5 Yıllık garantisi var halen . Garanti Belgesini kaybettim ancak fatura elimde teknik bi sorun halinde garanti görevi görüyor (bizzat sordum) . Ürünü 950 liraya almıştım dost indirimi ile mağazadan , piyasa fiyatı 1200-1500 arası değişiyor .

Ben bu saati günlük yaşamımda tshirt ün altınada taktım , takım elbiseylede kullandım . Çok hoş karizmatik bi görüntü katıyor insana , duruşundan ben burdayım diyor . Zaten linkte de göreceğiniz üzere SEIKO nun reklam özellikle çektiği bir avuç saatten birisi.

Resimlerde gördüğünüz gibi ürün tertemiz çelik kasa üzerinde kullanımdan kaynaklanan minik çizikler var dikkatli bakmadığınız sürece göremezsiniz . Saatin camında tek bir çizik yoktur , kaldıki özelliklerde belirttiğim üzere safir yani çizilmez.

10 liradan açıyorum

20 lira minimum artış

595 lira hemen al

ürünle ilgili soru sormaktan çekinmeyin .

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ekran görüntüsünü koymuş arkadaş ama mesaj yok ondan sordum bende ...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İlginç neden silmişki mesajını . Bende çekildi büyük bi ihtimal diye artışa gitmemiştim.Neyse hayırlı olsun ozaman.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç neden silmişki mesajını . Bende çekildi büyük bi ihtimal diye artışa gitmemiştim.Neyse hayırlı olsun ozaman.

hayır mesajı silen olmadı yanlış anlamşsınız siz o durumu

son mesajıma bakarsanız ordaki bi link attım , özel mesajla teklif verdi

ha unutmadan geçemiim saat ona satılmadı zaten 350 liraya başka birine satıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5