İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Selam Arkadaşlar

sudee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek kişilik ama bu işte uzmanlaşmış biri olarak makale hizmeti yapmakta ve her iki tarafında memnun olacağı düzeyde çalışma göstermekteyim. Makalelerimin içerisin de rewrite ve kopya söz konusu olmamakla birlikte, TDB kuralına uygun olarak ve en az bir kere anahtar kelime kullanılarak özenle hazırlanır.
Arkadaşlar, istenilen veya tercihen benim hazır satışa sunduğum makaleler okuyucunun anlayacağı bir dilde % 100 ÖZGÜN-SEO ya uygun bir anlatım tarzı ile hazırlanılıp, memnun kalınmaması halinde makaleler tekrar incelenmeye alınır ve istenilen düzeyde hazırlanıp geri dönüş yapılır...
Makale ücreti 100 kelime 1,TL
150 kelime 1,5 TL
200 kelime 2 TL
250 kelime 2,5 TL
300 kelime 3 TL
350 kelime 3,5 TL
400 kelime 4 TL
ÖDEME YOLLARIsadece İŞ BANKASI eğer yoğun istek olursa diğer tercihlerde düşünülebilir.
İLETİŞİM: Özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
Gebelik, Sağlık, Diyet, Tatlı ve Tuzlu Tarifler, Tüp bebek, Rüya ve Cilt Bakım Makaleleri ilk tercihimdir.

dolhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yeni bir sistem oluşturuyorum makale satanlar ve makale alanlar için şuan sistemi deniyorum. Blog ve siteler için özgün makale alacak ve satacaklar için umarım başarılı oluruz.

Sistemde hem makale alıp hemde satabilirsiniz..

Yorumlarınızı bekliyorum. http://panel.iyimakale.com/kayit

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek kişilik ama bu işte uzmanlaşmış biri olarak makale hizmeti yapmakta ve her iki tarafında memnun olacağı düzeyde çalışma göstermekteyim. Makalelerimin içerisin de rewrite ve kopya söz konusu olmamakla birlikte, TDB kuralına uygun olarak ve en az bir kere anahtar kelime kullanılarak özenle hazırlanır.
Arkadaşlar, istenilen veya tercihen benim hazır satışa sunduğum makaleler okuyucunun anlayacağı bir dilde % 100 ÖZGÜN-SEO ya uygun bir anlatım tarzı ile hazırlanılıp, memnun kalınmaması halinde makaleler tekrar incelenmeye alınır ve istenilen düzeyde hazırlanıp geri dönüş yapılır...
Makale ücreti 100 kelime 1,TL
150 kelime 1,5 TL
200 kelime 2 TL
250 kelime 2,5 TL
300 kelime 3 TL
350 kelime 3,5 TL
400 kelime 4 TL
ÖDEME YOLLARIsadece İŞ BANKASI eğer yoğun istek olursa diğer tercihlerde düşünülebilir.
İLETİŞİM: Özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
Gebelik, Sağlık, Diyet, Tatlı ve Tuzlu Tarifler, Tüp bebek, Rüya ve Cilt Bakım Makaleleri ilk tercihimdir.

TDB kuralları nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5