İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Selfupgradebux + Ödeme Kanıtlı

alphaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar size yeni bulduğum bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitede upgrade paketleri mevcut. Bu paketlerden 3 , 6 yada 15 günlük olarak alıp ödeme talep ederbilirsiniz. Standart üyelerde günlük 0.03$ kazanıyor. Yatırım şartı olmayan bir site ancak yatırımla daha hızlı kazanabilirsiniz.

Site ile tanışalı daha 4 gün oldu ve 4 ödeme aldım. Toplamda 4.66$ ödeme elime geçti. İlk 3 günlük paketim için ( Upgrade 9 ) 2.40$ yatırım yaptım ve üç gün sonunda 3.18$ olarak 0.78$ kar elime geçti. Sizde paket alıp siteyi deneyebilirsiniz.

En düşük paket 3 günlük 0.50$ en yüksek paket ise 3 günlük 4.10$. Bugün upgrade 10 paketini aldım. Günlük 1.44$ getirisi var paketin. Ve ödemelerimi 4 gündür düzenli olarak alıyorum. Max çekim 2$ min çekim ise 1$ arkadaşlar.

Refli link : http://www.selfupgradebux.com/?ref=alphaa

Refsiz link : www.selfupgradebux.com

Ödeme kanıtları

Hepinize bol kazançlar dilerim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5