İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Semalt nedir ? Nasıl kullanılır ?

bipixel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba sevgili Seo takipçilerimiz. Sizlere bu makalemizde “Semalt nedir ? , Semalt nasıl kullanılır ?” adlı 2 başlığın cevabını vereceğiz :).

Öncelikle Semalt Nedir ?
facebook1.png

Semalt nedir ? Nasıl kullanılır ?

Semalt, Ruslar tarafından oluşturulmuş Seo analizleri üzerine kurulmuş bir sistemdir. Bu sistem ile sitenizin anahtar kelimelerini takip edebilir ve hatta hatta kelimede anlık sıralama takibi yapabilirsiniz.

Semalt sitenizin tüm analizini çıkartmanıza ve nerede hata yaptığımızı fark etmemize yardımcı olan bir yazılım da diyebiliriz. 7 Gün boyunca ücretsiz bir şekilde aracı kullanma şansına sahipsiniz. Ben ise farklı mail adresleriyle süre dolduğunda yeni kayıt ile devam ediyorum :). Bu sayede para ödemek zorunda kalmıyorum. Tabii parasını ödeyip kullanmak isterseniz saygı duyarım :).

Aylık 99$
para ödeyerek sitenizin en ayrıntılı analizini yapabilme şansına sahipsiniz.

semalt-kayit.png

semalt.jpg

Kaynak : Semalt Nedir ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5