İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sen İste Biz Bulalım (Wordpress Template)

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradığınız Her Tarzda Tema Sadece 15 TL Dinamik Premium Temalar

blog
magazine
technology ve daha fazlası

eğer aradığın tema varsa ismini yazman yeterli arşivimizde var ise hemen teslimatı yapabiliriz

ödeme=paypal,akbank

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
w.arez olmadığını nereden bilelim garanti veriyormusunuz?

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez satış yasak olduğunu biliyor temaları daha önce biz müşterilerimiz için almış bulunuyoruz marez bulunmamaktadır

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya adam 30 $ tema isterse 15 TL nasıl alıcaksınız? marez tema işte.:eek:lmadı:

ya kardeşim ozaman tema istemesin araştırsın marezini bulsun bulubiliyorsa bulamıyorsa gelip bizden alıcak mecbur şuana kadar 1 tane verdiğimiz tema marezde çıktı onunda ücreti geri ödendi

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
marez satış yasak olduğunu biliyor temaları daha önce biz müşterilerimiz için almış bulunuyoruz marez bulunmamaktadır

ayrıca satış yapmak için genelde en üst lisans almanız gerekiyor ki bu çoğu zaman 129$'ın üstündedir ?

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca satış yapmak için genelde en üst lisans almanız gerekiyor ki bu çoğu zaman 129$'ın üstündedir ?

ya arkadaşlar bilmiyorum ama bu forumdakiler galiba hiç bişeyden anlamıyor yada ben yanlış yapıyorum konuyu açmıyıcaktım iyinete burdakilerde yararlansın diye açıyım dedim ama pes ettirdiniz yani daha önce temayı biz normal satılan fiyatına aldık şimdi kullanmadığımızdan daha uygun fiyata veriyoruz ve herkesin kullanmasını sağlıyoruz sen bi araba alınca yada herhangi bi ürün kullanmayınca satmıyormusun kardeşim onu buda öyle daha fazla baltalamayın konuyu boşuna flood kasmayın

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ya arkadaşlar bilmiyorum ama bu forumdakiler galiba hiç bişeyden anlamıyor yada ben yanlış yapıyorum konuyu açmıyıcaktım iyinete burdakilerde yararlansın diye açıyım dedim ama pes ettirdiniz yani daha önce temayı biz normal satılan fiyatına aldık şimdi kullanmadığımızdan daha uygun fiyata veriyoruz ve herkesin kullanmasını sağlıyoruz sen bi araba alınca yada herhangi bi ürün kullanmayınca satmıyormusun kardeşim onu buda öyle daha fazla baltalamayın konuyu boşuna flood kasmayın

İşte buda marez olyuor!:mad:

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
arkadaşım biyerde paylaşılmadıktan sonra marez olmaz ben bi tema yaparım eğer lisansı şifreli değilse istediğim kadar satarım sana veririm sende onu satarsın bu böyledir mareze girmez bu

Bak kardeş adam gidip orjinal yerden alırsa marez olmaz fakat bunu sen alıp adamdan izin almadan satarsan / paylaşırsan buda mareze girer daha anlamını bilmiyorsun marezin gelip burada çene yapıyorsun.:mad::eek:lmadı:

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
iyi güzel kardeşim senden tema aldık; kullanmaya başladık 1. senesinin sonunda bizim [email protected] mail kutumuza bir mail geldi.Telif hakkından dolayı mahkemeye verecek.O zaman seni nasıl bulacağız? bunun olmayacağının garantisini veriyormusun ?

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle bişey olamaz eğer full sürümü tek lisanslı alırsan yani mesela 1250$ Tek lisans satılır ozaman kullanabilirsin ve onu alıp bende satarsam ozaman sana o mail gelir çünki okadar para verip ben almışım onu ki öyle alındımı satıştan kaldırılır

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
paylaş da görelim marez mi değil mi :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iki sidebarlı olacak, sidebarlarda bileşen olmayacak, şelale akacak, linklerin üstüne geldiğinde yazı ajax ile açılacak sayfa değiştirilmeden okunacak, normal browser tipi görünüm olmasın, şekilli olsun ve o şekiler sürekli hareket etsin, headerda java ile yapılmış sağa sola doğru hareket eden bulutlar olsun, ve saat 5 e kadar olan zaman diliminde gün ışığı çıkartsın, akşam 5ten sonra ise ay dede çıksın, böyle bir tema bulabilirseniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi