chat ege.net

SendMail ve Cntrl Panel

A

Anonymous

selamlar. redhat 7.2 için güze bir control panel arıyrum ve sendmail yapılandırması hakkında güzel biklgi veren bi adres var ise....
 
A

Anonymous

Sanirim aradigins ey webmin.www.webmin.com adresinden cekebilirsin.Browser dan baglaniyorsun http:// ipadresin:10000 bayagi kolaylastirir isini
 
A

Anonymous

hayır Quatin aradığım kullanıcılara Control Panel vermek
webmini kullanıcılara vermek tehlikeli olabilir o yüzden control panel arıyorum. zaten kimse webmin vermiyo :=)
 
A

Anonymous

Valla benim hosting firmam oyle bor veriyor ki :)Hemde cok rahat ediyorum..
 
A

Anonymous

senin hosting şirketin verebilir ama ben veremem. güğvenlik gereğimi dersin yoksa kullanıcvı hakkı kısıtlamakmı dersin bilemem.
onun için kontrol panel arıyorum.
cpanel işide sakat en iyisin sanırım kendim yazacam bu gidişle
 
A

Anonymous

biz plesktürk kontrol panel almak üzereyiz. tek kullanıcılık ücretsiz. 30 kullanıcı 195~$ sınırsız kullanıcı 750~$ civarında. ama bulabileceğin en güzel panel diyebilirim sana.

[email protected]
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst