İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO Analiz Hizmeti

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SEO Analiz ismini Türkiye’de ilk çıkaran kişi olarak bu hizmetime bir yenilik ekledim. Ve gerçekten çok yararlı bilgiler, tavsiyeler, düzeltmeler, önermeler ve ipuçları içermektedir. Detaylı bilgiler yazının devamındadır. Seo Analizi hizmeti konum >>

+Seo analizi hizmetindeki yeniliklerimiz:

* - En az 6 sayfadan oluşan detaylı rapor
* - Site gelişimi ve site tanıtımına yönelik detaylı bilgiler, öneriler ve ipuçları
* - Backlink politikası ve backlink teknikleri hakkında daha fazla detay, bilgi ve ipucu arşivi
* - Site kalitesi ve içerik hakkında “markalaşma” yönünde daha fazla detaylı bilgiler
* - Meta-tag (title, description, keywords vb…) konusunda sitenizde bulunan hataların düzeltilmesi gereken halleri raporda belirtilecektir.

ve seo analiz hizmetinde bulunan diğer tüm özellikleri barındırmaktadır.

Yüzlerce siteyi analiz ederek oluşturduğum tecrübe ile sitenizi daha ileriye götürmek tek ilham kaynağımızdır. Hizmeti “+seo analizi” adıyla başlattık. Yeni başlayan sitelere, backlink konusunda sıkıntı çeken sitelere, markalaşma yolunda olan sitelere ve kurumsal sitelere önerdiğimiz bir hizmet türüdür. En özetle bu raporu nitelendirmek gerekirse genel ve geçer bilgiler içeren ancak sitenize uyarlanmış bir e-book niteliğindedir.
Bu hizmetin bedeli 50 TL ‘dir. (+seo analizi)

http://www.seoliz.com/seo-analizi / Cenk

Ücretlere KDV dahil değildir, ptt kargo ulaştırma bedeli + KDV ile ücret 60 TL olmaktadır.

X

Xman

Misafir
Cenk, seo kategorisinde oldukça bilgili ve başarılı bir arkadaşımızdır. Kendi blogunda özgün ve oldukça yararlı seo makaleleri yayınlamanın yanında kişiye özel seo hizmetide vermektedir. Uzun süredir çalışmalarını yakından izleyen biri olarak seo konusunda kensini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim;)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sıfırdan yapılan bir site için title metatag vs. nasıl olacagını ve google da ona benzer aratılan hit ve hedef alan kelimeleri çıkarma analizi gibi bir hizmetin mevcut mu ?

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cenk, seo kategorisinde oldukça bilgili ve başarılı bir arkadaşımızdır. Kendi blogunda özgün ve oldukça yararlı seo makaleleri yayınlamanın yanında kişiye özel seo hizmetide vermektedir. Uzun süredir çalışmalarını yakından izleyen biri olarak seo konusunda kensini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim;)

İltifatın için teşekkür ederim :)

Sıfırdan yapılan bir site için title metatag vs. nasıl olacagını ve google da ona benzer aratılan hit ve hedef alan kelimeleri çıkarma analizi gibi bir hizmetin mevcut mu ?

Site adı ve detayları özel mesaj ile atabilir misin? Ona göre bir hizmet çıkarmayı düşünüyüm.

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen bende katılıyorum blog sitesindede çok güzel yazıları var başarılar dilerim cenk kardeş

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Cenk bende düşünüyorum bu hizmeti, sitem yeni ve hiç bilmediğim bir işe girmiş oldum bu siteyle p.m gönderdim bende bana da bilgi verirsen hizmet almayı düşünüyorum.

mizah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cenk seni burda görmek güzel bilgilerinden istifa ediyoruz hocam makalelerini okudum şirket sitem için pm attım bilgilendirirsen sevinirim..

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, yoğunluktan dolayı kendi sitelerimiz dışında hizmet veremiyorduk ancak hizmeti tekrar aktif hale getirdim. Zaman buldukça uygulayacağım.
Detaylar: http://www.seoliz.com/seo-hizmeti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5