İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu Seo Çalışması/Uygun Fiyat

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KZanvZ.jpg

Tanıtımın Size Kazançları:
-Tanıtılan web sitesi eskiye nazaran daha hızlı indexlenecektir.
-Kazanılan backlinklerin siteyle alakalı makale ile birlikte eklenmesinden dolayı hakeza spam olarak algılanmayacağından dolayı herhangi bir filtreleme işlemine maruz kalmayacaktır.
-Blog ve profil backlinklerin aksine eklenen makalelerdeki linklerden gelen tıklamalar ile backlink kalitesi artıp sitenize aylık 1-2 k arası hit sağlanır.
-Türkçe backlinklerin faydası yabancı backlinklerden daha fazla olduğu için etkisi dahada yüksek olacaktır.
-Gerekli olan seo işlemlerinden sonra sıralamada yükselme olasılığı dahada yükselmektedir.

İletişim

Ödeme:
Paypal

Ku|L|

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen Güncelse, Paket 9 dan almak istiyorum.

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel deccal35 adlı arkadaşın işi yapıldı.

KulLl arkadaşın işi yapılmıştır konu güncel.

Ku|L|

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 TL lik Özel Paket alindi (5 PR Forum Sitesine Tanitim + Sosyal Medya Reklam)

+ Kendisine ulasim hemen mümkün
+ Isini cabuk yapiyor

- Sosyal medyada yaptigi Reklamin tespiti pek mümkün degil. Ama inaniyorum yapmistir mutlaka.
- 5 Forum Sitesinin icinde iki tanesine zaten ben Konumu acmistim. Oraya tekrar Konu acmis (birisi burasi digeride baska webmaster Sitesi)

Sonuc: Ilk defa Tanitim Paketi aldim, böyle oldugunu bilmiyordum :) Ben Tanitim Paketleri hep kendi Sitelerinde yayinlaniyor zannediyordum benim hatam. Webmasterliga yeni baslayan birileri varsa size tavsiyem buldugunuz tüm Forum Sitelerine Konunuzu acin ve Paylasin. Benim gibi yapmayin.

Ama Yinede Arkadasa Emeginden dolayi Tesekkür ediyorum.

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 TL lik Özel Paket alindi (5 PR Forum Sitesine Tanitim + Sosyal Medya Reklam)

+ Kendisine ulasim hemen mümkün
+ Isini cabuk yapiyor

- Sosyal medyada yaptigi Reklamin tespiti pek mümkün degil. Ama inaniyorum yapmistir mutlaka.
- 5 Forum Sitesinin icinde iki tanesine zaten ben Konumu acmistim. Oraya tekrar Konu acmis (birisi burasi digeride baska webmaster Sitesi)

Sonuc: Ilk defa Tanitim Paketi aldim, böyle oldugunu bilmiyordum :) Ben Tanitim Paketleri hep kendi Sitelerinde yayinlaniyor zannediyordum benim hatam. Webmasterliga yeni baslayan birileri varsa size tavsiyem buldugunuz tüm Forum Sitelerine Konunuzu acin ve Paylasin. Benim gibi yapmayin.

Ama Yinede Arkadasa Emeginden dolayi Tesekkür ediyorum.

teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5