İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seo da düz tremi daha iyi alt tremi

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi sizce googlede sayfa şekilleri ;
cengiz_kurtoglu.htm mi yoksa cengiz-kurtoglu.htm olarak hangisi yapmamı önerirsiniz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Domain değil kullanacağın dolayısı ile birşey farketmeyecektir... Seo konusunu tek bir nedene bağlamayın arkadaşlar heleki böyle ufacık detaylara hiç bağlamayın...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
birde arkadaşlar ben sitelerimde şunu yapıyorum "Siteismi.Com |içerikkkkk"
sitem belirgin olsun diye başlarda "Siteismi.Com |" bunu koyoyorum sizce bunu koymalımıyım bazen titleler uzun oluyor google aramalarında titlelerin hepsi gözükmüyor başta "Siteismi.Com |" bu olduğu için sizce kaldırmalımıyım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ikiside farketmez:) önemli olan meta title optimizasyonu.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatta google icin en cok onemli olan title in kendisi
artik bunu anladim misal bir sitem var tum title lar farkli fakat tum keywords ve descriptionlar ayni ama title a gore ilk sayfada cikiyorum
ama seo mantigina gore cikmamam gerekiyor!!!!!!!!!

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Diyelimki site adın Tatil.com ve sen üst sıralarda çıkmak istediğin ilk kelime tatil o halde Tatil.com yazmanda herhangi bir sakınca yok doğru ama senin üst sıralarda çıkmak istediğin kelime İstanbul Otelleri ise sen title kısmına İstanbul Otelleri diye başlaman daha mantıklı olacaktır.

Kolay gelsin

birde arkadaşlar ben sitelerimde şunu yapıyorum "Siteismi.Com |içerikkkkk"
sitem belirgin olsun diye başlarda "Siteismi.Com |" bunu koyoyorum sizce bunu koymalımıyım bazen titleler uzun oluyor google aramalarında titlelerin hepsi gözükmüyor başta "Siteismi.Com |" bu olduğu için sizce kaldırmalımıyım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5