İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO Danışmanımla gurur duyuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LowBattery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo1pg0.jpg

Fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum.

Benim sitemdeki Emekleri vs. düşünülemez bile. Bilgilerinin bir kısmını benimle paylaştı. Bir seo yarışmasında 3.lüğüm var. Onun verdiği bilgiler sayesinde...

Tebrik Ediyorum MyRize'i ...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bilgilerini bizimle paylaşcakki değeri olsun aksi halde teşekkür mesajından ileriye gitmez bu konu ve seo bölümünde neden açıldığını sorma gereği duyarım ozaman

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tecrübe ile paralel yazıyorum:

Yerinde olsam konumu hemen editlerdim. Ve bunu hiçbir yerde yazmazdım, bu birinci kalman için lazım birşey. Şimdi saldıracaklar, kelimeni kasacaklar, türlü türlü **** yapacaklar.

LowBattery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site benim değil ama bu siteye yapıcakları saldırı veya kasacakları kelime pek etkilemez. Genede danışmanım gelipte kaldır derse tabiki kaldırırım...

emredem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincilik fazla uzun sürmemiş sanırım :p tebrik ederim çok başarılı

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamların kötü şöhretle de olsa wikipedia ya girmişler. bize o bile nasip olmadı :p

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gövde gösterisinin yeri değil bence burası. Myrize yide tanıyoruz bu yaptıgına eminim bozulur.Ne gerek var bu tarz şeylere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5