İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu SEO Geliştirici

tekno79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlarım bugün de size websitenizin Arama Motoru Optimizasyonunu geliştire bileceğiniz bir yer daha göstermek istiyorum.

Vereceğim site Ahrefs benzeri ve şuan kısa süreliğine 360 gün Ücretsiz Full sürüm üyelik veriyor.

Burada çok güzel özellikler var. 50'den fazla araç mevcut. En önemlisi kendinize ait bir paneliniz var ve yaptığınız çalışmalara daha sonrada erişebiliyorsunuz.

En sevdiklerimden bazıları;

- Hedef Kelime Takip Aracı : Bu araçta hedef kelimenizi ve sitenizi ayarlıyorsunuz ve günlük olarak kendisi sıralamanızı takip ediyor. Rapor bölümünden hangi gün kaçıncı sıradaymış dökümünü alabiliyorsunuz. Yalnız siteyi ekledikten 1 gün sonra rapor almaya başlıyorsunuz.

- Kelime Konum Bulma : Burada da günlük değil anlık sıra bulucu var.

- Web Analiz : Burada domai giriliyor ve çok detaylı bir raporlama veriyor. Ayrıca tüm raporları indirebiliyorsunuz.

- Ziyaretçi Analizi : Aynı Google Analytic gibi verdiği kodu sitenize eklerseniz ziyaretçi bilgilerinize detaylı ulaşabilirsiniz.

- Backlink Oluşturucu : Ücretsiz 50 civarı backlink alabilirsiniz. Ben baktım verdiği siteler zararsız genelde whois tarzı yerler.

- Kopya içerik kontrol : Burada da sitenize aldığınız makalelerin orijinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Bunların dışında da bir çok oluşturucu, sorgulama ve geliştirme özelliği bulunuyor.

SİTEYE GİT

Evet bulduğum diğer yerleri de paylaşmaya devam edeceğim.

tekno79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı mesajlar geliyor nasıl paket alınıyor diye. Açıklık getireyim. Paket almanıza gerek yok. Üye olunca otomatik 1 yıllık full sürüm üyelik veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5