İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seo hakkında en iyi yabancı webmaster kim sizce ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
vayyy memleketimin webmasteri olayı aşmış yahu google muhendislerini tanıyanlar falan :D

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu basligina göre cevap verme hakkimi kullaniyorum.
Yurt disinda kimse ben en iyi seo yum demez. Niye desin ki, dikkatleri üzerine cekip milletin onun taktiklerini calmasi icin mi.
Yurt disindaki SEO lar da parayi kiriyor. ve uzun süreli calisiyorlar islerini adam gibi yapiyorlar.
Tabi ing bir avantaj. Bu konuda kaynak cok

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Amacınız eğer uzmanlık derecesinde öğrenmek değilse SEO çok zor bir olay değil, araştırarak incelikleri öğrenebilirsiniz.. İki ay önce bir site yapmaya karar verdim, halen yapımı devam ediyor,sadece ana sayfayı iki ay önce yayınladım 118.000.000 (Yüzonsekiz milyon) sonuç içinde 5. sırada (ingilizce site) ve en ufak bir hile söz konusu değil, üstelik ben webmaster değilim..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Az önce Almanca süper bir kitap aldim. Sadece Arama motor optimizasyonu icin. Acayip seyler acikliyor. Bakalim denemeler yapacagim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5