İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO HIZMETI VERILIR GARANTI ILK SAYFA

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Ingilterede egitim almis halen ingilterede yasamakta olup SEO konusunda uzmanimdir

Asagidaki hizmeti vermekteyim

5 adet kelime ve sadece bir url vereceksiniz ve bu bes kelimeden birisini google.com arama motorunda en gec uc ay (normalde 2 ile 4 hafta kelimenimn zorluguna gore degisiyor) icerisinde ilk Sayfada goreceksiniz

1) Siteniz ingilizce olmak zorundadir (neden diye sormayin cunki google.com uzerine seo calismalarim var) Turkce site kabul edilmemektedir ama ileride olabilir
2) Hic bir sekilde Cinsel icerikli, arkadas sitesi, oyun/qumar sitesi olmuyacaktir
3) Odemeler Paypal ile olacaktir ama kredi karti ilede yapabilirsiniz
4) Hic bir sekilde rapor almiycaksiniz (yani suraya sunu ekledim vs gibi) sadece sunu goreceksiniz sectiginiz kelimeler google da ust siralara tirmaniyormu diye takip edin
5) Siteniz Flash ile yapilmamis olacaktir (yani search engine friendly olmak zorunda)
6) 5 adet kelime secmek zorundasiniz ve saedece bir adet url olacaktir
7) Kampanya baslar baslamaz yukari tirmanisinizi seyredeceksiniz
8) Kesinlikle Google un sevmedigi isleri (blackhat gibi) uygulamiyoruz yani hersey google un gozunde normal olacak
9) Sectiginiz kelimelerden biri ilk sayfada yer alinca size haber verecegim (gerci kendiniz goreceksiniz)
10) Sectiginiz kelimelerin sadece biri degil digerleride yukari dogru hareket edece
11) Neden 5 adet kelime? Cunki Google un gozunde daha organik olucaktir
12) Ilk siraya yerlestikten sonra isterseniz yeni bir kampanya yapip onu ust siralara tasiyabilirim (tabikide ucret ile)

Burada Yeni oldugum icin bir adet Forum yoneticisi yada forumda uzun zamandir bulunan bir arkadasimiza ilk hizmeti bedava , ve onun gozlemlerini buraya yazmasini bekleyecegim ondan sonra siparisler baslayacagim, boylesi herkes acisindan daha saglikli

Bunun disinda bana hangi websayfalarina SEO yaptiniz diye sormayin (Musteri Gizliligi)

Fiyat en son soyleyecegim, once forum yoneticisi yada forumdaki bir arkadasimiza servisi verelim

Hepinize Saygilar

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam ilk kampanyanız için aday olabilirim sitenin yeni açılması sorun olur mu ? sıfır site için yapıyormusunuz böyle bi kampanya ?

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm

Yeni siteler icin yapiyorum bi sorun yok ama umarim dun bitmemistir site
linkini at bakiyim bi
Saygilar

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yönetici bir arkadaşın çalışmasını yaparak iş alımı yapmak istemişsiniz. Size Pm yolladım. Başlayın bakalım, sonuçları yazarım buraya.
İyi çalışmalar.

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok yeni site hocam neyse siz enkaz'ın çalışmalarına başlayın enkaz bize raporları yayınlar

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galivba Bir yanlis anlasilma var

SEO yapilacak sitenin icerigi INGILIZCE olmak zorunda
Not: Diyelimki elinizde kurumsal bir websayfaniz var ve siteniz hem Turkce hemde Ingilizce bolumu var yada tamami ingilizce

bu sekilde bir sitenin SEO sunu yapiyorum, ingilizce kelimelerin google.com da cikmasini isteyenler icin

Saygilar

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabikide bedava degil
ilk projeyi bedava yapiyorum tanitim amacli cunki bu forumda yeniyim
Saygilar

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ENKAZ rumuzlu arkadasimizin sitesini bugun itibari ile SEO calismasi yapmaya basladim, Sizleri hem ENKAZ hemde ben bu sure icerisinde bilgilendirecegiz

Saygilar

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm

1) Google Kelimesini birinci yapicam diye bir iddiam olmadi
2) Herhangi bir kelimeyide birinci sira yapicam diye bir iddiam olmadi
3) Sayfanin basinda aciklamayi okuduysaniz (bi zahmet olucak) Ilk sayfa garantisi diyor ilk sira degil :)

Saygilar

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
calismalar devam ediyor ancak su anda Turkiye'de tatildeyim
saygilar

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İyi çalışmalar.

işe yarar bir paylaşım sağol...

Arkadaşım post kasma için ücret mi alıyorsun? Bu ne hız :) her konuya yararlı paylaşım demişsin arkadaş burada paylaşım değil Seo hizmeti veriyor. Buna benzer birçok konuya yararlı paylaşım / güzel paylaşım yorumu yapıyorsun.

Bence post kasma işine ara ver ve birşeylerden faydalanmaya bak senin için daha iyi olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi