İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Hosting Arayışı.

ydn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, Aralık 15-Ocak 15 arası yapımına başlanacak uzun vadeli bir çalışma için seo hosting arayışı içindeyim (reseller ve vds her iki teklifi de alacağım.). Öncelikle her ne kadar saldırı alma potansiyeli olan çalışmalar olmasa da kötü niyetli birileri çıkabilir bu sebepten sunucularında firewall bulunan firmaların tekliflerine öncelik vereceğim. Riski minimuma indirmek istiyorum. Bir diğer konuysa şimdilik on beş çalışma düşünmekteyim. Buna mukabil ayrı ayrı 15 A Class Ip ve 15 C Class Ip fiyatlarıyla beraber teklif verirseniz memnun olurum. Türkiye'de limitsiz trafik (full duplex) uygulaması yaygınlaşmaya başladığından limitsiz trafikli TR tekliflerine öncelik vereceğim. Fransa ve İngiltere tekliflerine de açığım. İleri dönemlerde donanımsal olarak artırılabilir teklifler uygun olacaktır. Ayrıca her ne kadar WP tabanlı çalışmalar olacak olsa da Cpu limiti aşımında bana ulaşamadıklarında dahi hesabımı sormaksızın kapatma ya da askıya alma potansiyeli olan firmalar teklif vermezlerse memnun olurum. Böyle bir olayda limit artırılır ücreti neyse ödenir. Haricinde teklifleri siz uzmanlara bırakıyorum. Islak imza ile senelik sözleşme yapılabilir (ödemelerin aylık ya da 3 aylık periyotlara bölünmesi kaydıyla).

Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5