İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO işlemlerinizde ve Backlink alımlarınızı kolaylaştıracak araç

SEOwarp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık bir haftadır üzerinde çalıştığım proje sonunda sonuçlandı ve sizlerle projeyi paylaşmak istiyorum. SEOwarp.net üzerinde link borsası kurmaya çalıştım ve kodlamasını Joomla 2.5 CMS tabanında bitirdim. (En azından ben öyle düşünüyorum) Sistem satışa backlik sunmanızı ve satılan backlinkleri satın almanızı sağlıyor. test için kendime ait 1 siteyi ekledim ve satış baladı. daha Sonra fark ettim ki admin paneli unutmuşum biraz daha çalıştıktan sonra o sourunda halledildi ve şu anda SEO çalışması yapan arkadaşların beğenilerini beklemekte.
Sistem tek tek sayfa sayfa backlink satışına izin vermektedir. yani tüm site geneline yayılmış backlink yerine sadece belirli bir makale içerisinden veya sayfanın footerı sol yada sağ tarafında link satmanıza imkan sağlar yapıdadır. böylelikle sitenizden çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca; nakliyat ve saç ekimi ve sağlık alanlarında 1 yıllık backlink alımı yapacağım ilgilenen varsa bu borsa seowarp üzerinden benimle irtibat kurabilirler.

http://www.seowarp.net/backlink-projesi.html
Not Şu ana kadar 250 TL lik satış Gerçekleşti

LeYFeaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi calisma... Basarilar, odeme hakkinda detayli bilgi verseydin keskr

SEOwarp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bekleriz

3 Yeni Site ve 3 Yeni Domain Eklendi

Makro Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bi çalışma, başarılar.Bizim de işlerimiz olacaktır, yardımlarınıza başvuracağız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5