İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO Master İnternet ve Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri [Tüm Hizmetler Tek Ortamda]

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
portfolyo.jpg

Merhabalar Sevgili İYİ Webmaster Dostlarım;

Uzun bir aradan sonra Web hizmetlerim ile karşınızda çıkmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Hizmetlerim, derme çatma bir şekilde yukarıda hazırlamış olduğum resimde mevcuttur. Ancak öncelikle özgeçmişimden bahsetmek istiyorum.

KISA ÖZGEÇMİŞ

Uzun bir süredir internet hizmetleri vermekteyim. Özellikle müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımdan dolayı çevremden çok olumlu tepkiler almaktayım. Özellikle uzman olduğum konular aşağıda analatacağım konulardır.

Bu hususlarda sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

1-) Uzman Ellerden Özgün Makale Hizmetleri [Bolca Referans]
2-) Grafik Tasarım Hizmetleri [Photoshop, İnDesign, İllustratör, Freehand]
3-) Web Tasarım Hizmetleri [HTML, CSS, Statik Tasarımlar]
4-) PSD Arayüz Çizimleri
5-) SEO Danışmanlığı, SEO Uygulamaları ve SEO Eğitimi
6-) Vbulletin ve Wordpress Hizmetleri
7-) Site Geliştirme Hizmetleri
:cool: Backlink ve Dofollow Hizmetleri
9-) Blogger ve Bloglama Hizmetleri
10-) Facebook ve Twitter Hizmetleri

ÜCRET MANTIĞI

Sunduğumuz hizmetler karşılığında her zaman öncelikli olarak müşterilerimizin fikirlerine saygı duymak amacındayım. Şayet piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet vermek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. KONU ALTINDAN İLETİŞİM KURMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR...

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sürekli günceldir arkadaşlar. Lütfen FLOOD demeyiniz. 3 mesaja rka arkaya FLOOD olmaktadır.

zorgf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baştan sonra bir site tasarımı için adım adım fiyat aralıkları verebilir misin?

Konu linkiyle pm lütfen

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
forumda güzel atılımlarınız var ,başarılarınızın devamı dileklerimle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi