İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO ÖLÇERLERDE %98 SEOLU SİTE YARDIMINIZI BEKLİYOR

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ARKADAŞLAR 3-4 ay önce 2k hiti görmüş bir sitem var. iki ay kapalı kaldı.şuan yeniden aktif ama hit sıfırın altında. siz sevgili seocu abiler ne diyorsunuz ne yapmam lazım? sitem sandboxdamı yoksa cezalı mıdır? nedir bu durum?bi yardım elini uzatın lütfen. tecrübeli tecrübesiz herkesin önerilerini bekliyorum.sitemiz budur yemek sitesi

P

pozitif06

Misafir
" SEO ÖLÇERLERDE %98 SEOLU SİTE YARDIMINIZI BEKLİYOR " başlığına ilişkin,

beni anlayışla karşılarsın umarım :hmmm: kesinlikle kötü bir eleştiri olarak algılanmasın...

kullandığım seo analiz aracı ile sitenizi tarattığımda seo düzeyi 60 - 70% dolaylarında gösteriyor...

ve sorunuza ilişkin olarakta, güncelliğini yitirmiş bekleyen bir sitede bu kadar düşme olması normal değil...

ancak yemek sitesi olarak oldukça fazla rakip var, onlar götürdü pastayı :D galiba...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
alla bilemiyorum.benim baktıklarımda süper gösteriyor.

ancak bir sorun var. yazdığı yazı 30 saniyede indexleniyor ama indexin yanında önbelek ve benzer siteler yazmıyor.bunun sebebi ne olabilir?

bir de webmaster araçlarında sitedeki anahtar kelimelere bakar mısınız bir gariplik yok mu?

Anahtar Kelime Önem
1. yemeksitesi
100% 100%
2. hourly
99% 99%
3. proin
28% 28%
4. amet
19% 19%
5. quis
19% 19%
6. sit
19% 19%
7. tellus
19% 19%
8. tortor
19% 19%
9. yemekleri
11% 11%
10. yemek (5 varyasyon)
10% 10%
11. adipiscing
9% 9%
12. dignissim
9% 9%
13. dolor
9% 9%
14. eleifend
9% 9%
15. elit
9% 9%
16. eros
9% 9%
17. footer
9% 9%
18. ipsum
9% 9%
19. augue
9% 9%
20. consectetur

ikisi hariç diğerleri sitemde hiç bir yerde geçmiyor.temadaki bi bozukluk bu sanırım.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam temanı değiştir ve günlük 1 , 2 konu ekleyerek başla sitene arttır sürekli bir iki tane sağlam backlink al alamassan feysbuk, twitter vs.. sitelere üye ol siteni tanıt botlar yığılsın sitene pingler.com a pinglet

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yemek

Siten daha çok yeni. Bir yılını bile doldurmamış sanırım. Konusu da çok popüler. Aslında domain bir az eskitilse çok fazla bir şey yapılmadan iyi olur bence.
Bence bir günde çok fazla içerik giriyorsun. İçerikler için zamanlayıcı ayarla, belli saat aralıkla ile kaydetsin. "yemek sitesi" hedef kelimen bu mu? bu şekilde google da günde bir kaç arama yapılıyor o kadar. (http://www.google.com/trends?q=yemek+tarifleri,+yemek+sitesi&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0) daha çok aranan kelimelere ağırlık verip ona göre backlink çalışması yapmalısın bence. ama zamana yayarak...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Siten daha çok yeni. Bir yılını bile doldurmamış sanırım. Konusu da çok popüler. Aslında domain bir az eskitilse çok fazla bir şey yapılmadan iyi olur bence.
Bence bir günde çok fazla içerik giriyorsun. İçerikler için zamanlayıcı ayarla, belli saat aralıkla ile kaydetsin. "yemek sitesi" hedef kelimen bu mu? bu şekilde google da günde bir kaç arama yapılıyor o kadar. (http://www.google.com/trends?q=yemek+tarifleri,+yemek+sitesi&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0) daha çok aranan kelimelere ağırlık verip ona göre backlink çalışması yapmalısın bence. ama zamana yayarak...

hedef kelimem yok aslında. siyah sapka seo sitesindeki üstadın önerilerini çok sevdim.zaten az buçuk çoğunu ben kendim yapıyordum.

bu arada aradığım şey orada bahsedilen sitede üç kelimeden az etiketleri göstermemek ne örümceğe ne ziyaretçiye bunu nasıl yapabilirim acaba?

son yorumu ben attım :) o zubar bu zubar yani :) o siteyi takip edin.bildiğiniz herşeyi unutun. o dedi diye değil zaten orda anlatılan her şeyi ben kendi tecrübelerimle elde etmiştim gerçekten doğru yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5