İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Optimizasyon Yapılır 20 TL

MediaDizaynn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seog.jpg

İlgilenenler İletişim bilgilerimden veya pm yolu ile ulaşabilirler.

MediaDizaynn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. cisi ; onu yapanlara sor ozaman 40 günlük bir siteyi Nasıl hemen indexlenir hale getirebildiğimi Film kelimesinde nasıl ilk sıralara getirdiğimi ve 10 k hiti 40 günlük bir site nasıl alabildiğini sanırım yaptıgım seo işi gösteriyor ;) .

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Resimi düzenleyip, tekrar yükleyin bir zahmet. Burası farklı bir platform, yazdığınız yer ile hitap ettiğiniz yer aynı olursa daha iyi olacağı kanaatindeyim ;)

Hayırlı Kazançlar,

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
2. cisi ; onu yapanlara sor ozaman 40 günlük bir siteyi Nasıl hemen indexlenir hale getirebildiğimi Film kelimesinde nasıl ilk sıralara getirdiğimi ve 10 k hiti 40 günlük bir site nasıl alabildiğini sanırım yaptıgım seo işi gösteriyor ;) .

20 liraya backlink mi alıyorsun?
20 liraya tanıtım yazısı mı alıyorsun?
20 liraya dizinlere mi ekliyorsun?
20 liraya başka neler yapıyorsun?

Ne bereketli 20 liraymış bee...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

15 dakika önce açılan sitede indexletilebilir.40 günde o kelimede ilk sıraya getiremezsiniz. Belki şansınıza anlık hatta birkaç saatlik dalgalanmayla ilk sıraya gelebilirsiniz ama buda çok zor imkansız dememin sorun olmayacağını umuyorum. 40 günlük site o hiti yapabilir. 60 günlük sitem 35k hit yapmıştı. Ben seocu olsam 20 Liraya başkasının sitesini webmaster toolsa dahi eklemem. Ya hayrına yaparım yada hiç yapmam. Eminim başarılısınızdır ve benim cahilliğimden salladıklarımıda hoş görürsünüz. Kolay gelsin.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
20 lira verirsiniz, sitenizin metaları hakkında bilgi verir.Title'ı belki değiştirir, bir kaç yöntem söyler bu kadar arkadaşlar. 20 Liraya analiz denilince sadece bu.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
15 dakika önce açılan sitede indexletilebilir.40 günde o kelimede ilk sıraya getiremezsiniz. Belki şansınıza anlık hatta birkaç saatlik dalgalanmayla ilk sıraya gelebilirsiniz ama buda çok zor imkansız dememin sorun olmayacağını umuyorum. 40 günlük site o hiti yapabilir. 60 günlük sitem 35k hit yapmıştı. Ben seocu olsam 20 Liraya başkasının sitesini webmaster toolsa dahi eklemem. Ya hayrına yaparım yada hiç yapmam. Eminim başarılısınızdır ve benim cahilliğimden salladıklarımıda hoş görürsünüz. Kolay gelsin.

:) 2 kelime ; çok haklısın.

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Kusura bakmazssanız seo bukadar basit bir kavrammı sizce Tiitle düzenleme kategori düzenleme tag ayarları . Bumudur seo ? evet sanırım 20 TL değerinde olan bu ama seo bukadar basit bir kavram değil ve açık bir şekilde ben sizi google da ust sıralara çıkarırım demeyin basit kelimelerde çıkarsınız araması çok olmayan kelimelerde ama bugün bir video film mp3 ambalaj kutu ve yazamayacağım birçok kelimede insanları yukarılara çıkarmak artık neredeyse imkansız bu yüzden rakamlar 1000 de olur 10.000 tl de oolur ve parayı alana anasının ak sütü gibi helaldir. Ama 20 tl ye bunları yapman imkansız ben size 500 TL ödeyeceğim imzamda bulunan site için Loan sözcüğünde beni ilk sayfaya getirin yeterli ödeme nakit iş tesliminde yapılacaktır tüm iyinet.com ailesi şahit olsun.

Yazmak kolay ama icraat zor bence 20 tl deyip seocuların işine saygızılık etmiş oluyorsunuz ve işi küçümsemiş oluyorsunuz keşke gerçekten o rakamlara yapabilsen en çok sevinenlerden biri olurum ama bence bu yazdığın sadece insanların gözünü boyamak ve imkansız bir olay...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47

Dostum istersen senle bi anlaşma yapabilirim. Film yada film izle kelimesinde beni ilk 3'e getir, ilk sıra bile değil. Nakit sana 1.000 tl ödeme yapayım. İşi teslim ettiğin dakka ödemen hesabında olacaktır. Eğer kabul edersen sana istediğin domaini reglerim ve işe başlarsın. ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Teşekkürler arkadaşlar konu çok güzel istediğiniz duruma gelmiştir.

biz konuyu bir yere getirmeye çalışmadık. konu baştan böyleydi zaten. sen kalkıp 20 TL'ye seo diyorsun. Ben de sana sorular sordum. Cevaplarını vermek yerine sen diyorsun ki; bilmem ne kelimesinde bilmem ne kadar hit çektim. Aferin sana tebrikler. Ama birbirimizi kandırmayalım az çok bu işlerden hepimiz anlıyoruz biraz. Bu işin maliyetlerinin neler olduğu ortada değil mi? 20 TL komik kalıyor değil mi? Biz sana bunu söylüyoruz sen bize hala yok şöyle yok böyle diyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5