İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo-optimizasyon yaptırmak istiyorum !

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, firmamıza ait web sitesini google'da biraz daha önplana getirmek istiyoruz.

profesyonel destek verebilecek ve işten tam anlamıyla anlayan arkadaşlar neler yapılabileceğini ve ortalama aylık maaliyeti bana iletirlerse sevinirim.

ortalama aylık mx. 1000 TL bütçe düşünüyoruz. bu bütçe ile hem backlink alımı + bloglarda yazılar + sitenin optimizasyonu.. bunun gibi yapılabilecek neler varsa

www.hizmetmerkezim.com

iletişim için p.m atabilirsin arkadaşlar

teşekkürler

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" mwt "Seo Danışmanlığı --- mesajınızı inceledim olumlu düşünüyoruz. başka arakdaşlardanda teklif alayın ona göre dönüş yapacağız
teşekkürler

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer öncelikte bir kardeşimiz varsa, onun yerini almamak kaydı ile size bende nacizhane referanslar dahil olmak üzere bir PM gönderdim...

sakkans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman kaptırmayın paranızı iyi birilerini seçin

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba,

Madem aylık 1000 tl bütçeniz var,Size tavsiyem Google adwords ile doğru kelimeler seçerek google da reklamlarınızı yayınlamak.aylık 1000 tl bütçe ile çok iyi reklam kampanyaları yapılabilir googleda. Bir araştırın isterseniz google adwords u , dilerseniz yardımcı olabilirim

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
web siteniz ve arka sayfalar dahil olmak üzere sağlıklı bir yazılım ve seo çalışmaları için firmamıza uğrayabilirsiniz.

www.e-sayfa.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5