İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO uyumlu imla hatalarına karşı kontrollü özgün makale yazılır

bilgimixnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
roflbot.jpg

Herkesten farklı ve özgün içeriğe olan ihtiyacın her geçen gün dahada arttığını çoğu webmaster bilir. Çünkü
arama motorlarında yükselen bir web sitenizin olması demek sitenizi birçok kişinin ziyaret etmesi demektir. Tabi ki bir web sitesi sadece özgün içerik ile
bir noktaya kadar yükselip ziyaretçi çeker geri kalan kısımda SEO yapılması vs gibi işlemler etkilidir. Neyse
asıl konumuz olan özgün içeriğin sağladığı avantajlara dönelim.

Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının özgün içeriğe ne kadar önem verdiğini eminim çok iyi bilirsiniz.Zaten
bu yüzden açılan her sitenin özgün içeriklerle sistemli bir şekilde güncellenmesi gerekir ki daha fazla ziyaretçisi olabilsin.
Daha fazla ziyaretçi demek daha fazla reklam alabilmek demek ve bu da daha fazla kazanç demek..
Bir sitenin içerdiği güncel bilgiler hatta güncel olan bu
içeriğin ne sıklıkla girildiğinin bile önemli olduğunu çoğu webmaster dile getirmektedir.
Bütün bunları düşününce, özgün içeriğe düzenli olarak sahip olmak isteyen arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını, uygun ücretler karşılığı gidermek
, herkese fayda getirecektir. Bu yüzden bu tanıtımı yapma gereği duydum.
.Lütfen görüşmek için pm atın

TEKNOLOJİ,İNTERNET,SOSYAL MEDYA (FACEBOOK,TWİTTER VE GOOGLE+ ) İLE İLGİLİ % 100 ÖZGÜN MAKALELER YAZIYORUM.

MAKALE ÜCRETLERİ:

100 KELİME 1 TL
200 KELİME 2 TL

Ödemeleri banka hesabına havale,posta yolu ile ödeme yada paypal ile kabul edebilirim.ile kabul edebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5