İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru SEO UZMANLARINA SORU

ismailcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır applelobi.com web sitem üzerinden içerik giriyorum. Sorunum Google'da "apple lobi" kelimesini yazınca web sitemin anasayfası ilk sıralarda değilde 3-4. sıralarda görünüyor. Sebebi ise App Store'de Lobi isimli bir uygulamanın olması. Sitenin seo ayarlarını yaptırdım. Alan adında değişikliğe mi gitmeliyim? Yeni site olsada herşey özgün ve iyi bir emek harcadım. Yoksa bu sorunun üstesinden gelebilirmiyim? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Emre Bartın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

İhtiyacınız olan Site SEO uygulamaları, Link inşası, sosyal metrikler ve dönüşüm. İsterseniz özelden ulaşabilirim.

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

İstanbul'dan apple lobi kelimesini aradığımda anasayfa 2. sırada geliyor.

Bu kelime sizin için önemliyse ücretsiz wordpress, blogger vb. birkaç tane blog açıp, içerik ekleyin, içeriğin en altına da kaynak : apple lobi yazıp, anasayfanıza "apple lobi" kelimesinden link verin. Rekabetsiz bir kelime olduğu için kısa sürede 1. sıraya gelecektir.

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5