İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo uzmanlarından yardım ?

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar yeni bir domain almak istiyorum fakat alacağım domainin her uzantısı dolu :) ve öyle çok kaliteli bir sitede değil domain'in olduğu site..

Bende o domainin son harfine bir tane daha ekleyip almak istiyorum o sitenin domainine göre üst sıralara çıkma ihtimalim varmı seo ve özgün içerik sonrasında..

Örn: domain.com dolu olan benim alacağım domainn.com

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Elbette ki var. Sorun domain değildir, yapılan çalışmalardır. "xxx.com" ile "yyy" kelimesinde de en üstte olabilirsiniz

BlogMuhendisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni bir domain almak istiyorum fakat alacağım domainin her uzantısı dolu :) ve öyle çok kaliteli bir sitede değil domain'in olduğu site..

Bende o domainin son harfine bir tane daha ekleyip almak istiyorum o sitenin domainine göre üst sıralara çıkma ihtimalim varmı seo ve özgün içerik sonrasında..

Örn: domain.com dolu olan benim alacağım domainn.com

kesinlikle ihtimal var.domain adı önemli bir faktör olmakla beraber herşey demek değildir.Önemli olan sitenizin içeriği.kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5