İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO ve Image Search

A

..::aTi::..

Misafir
başarılarının devamı dileğiyle diyelim sende webmasterlara çalışmaya başladın seo magazine vs. bu gazla devam et sen bi süre sonra Bekiri Gates deriz artık :D

C

c4®

Misafir
@guajira; güzel bir makale ; hepsini okudum ( zaten kısa :D ) Yakında Seo Marketing açarsın sende bakarsın ; itine ile googleda birinci yapılır :D işin şaka kısmı bu ; seo gerçekten gittikçe önem kazanan bir konu ; hem yurtiçinde hem yurtdışında.

G

guajira

Misafir
c4®' Alıntı:
@guajira; güzel bir makale ; hepsini okudum ( zaten kısa :D ) Yakında Seo Marketing açarsın sende bakarsın ; itine ile googleda birinci yapılır :D işin şaka kısmı bu ; seo gerçekten gittikçe önem kazanan bir konu ; hem yurtiçinde hem yurtdışında.

sağol baktığın için. ben seo dan pek anlamam ama bildiğim kadarıyla bişiler karaladım. ne demişler hit gelecek yerden makale esirgenmez:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5