İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Yarışma Siteleri İçin Fırsat!

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi Günler;

İyinet webmaster forumu 2008 seo yarışmasında başarılar dilerim. Tumer-metin.com ile ben de yarışmaya devam ediyorum fakat işlerimin yoğunluğu nedeniyle çok fazla ilgilenemiyorum. Her neyse, seo yarışmasına %100 yoğunlaşamadığımdan dolayı, pr güncellemeleri sonrası pr 3 olan tumer-metin.com’dan link satışlarına başladım.Sitenin anasayfasında şuanda 7 çıkış var. Çıkış sayısı en fazla 20 olacak.

Tumer-metin.com üst üste iki seo yarışmasına girdiği için iyi optimize edilmiş bir blog. 60,300 backlinke sahip. Site 143 özgün makaleye sahip. Çoğunu ben yazdım, bir web günlüğü gibi kullanarak ilgili kelimelerle makaleyi optimize ettim. İyinet webmaster forumu 2008 seo yarışması sonucu yabancı datacenterlarda belirleneceği için son 15 makale ingilizce ve “iyinet webmaster forumu 2008 seo yarışması” kelimesiyle optimize edilmiş. Makale örneklerine tumer-metin.com dan bakabilirsiniz.

Linkleriniz footer’a eklenecek ve dediğim gibi footer’a alınacak link sayısı 20’yi geçmeyecek. Size yüksek oranda yarar sağlayacak link fiyatları aşağıdaki gibidir.

1 aylık : $10
2 aylık : $15
3 aylık : $25
6 aylık : $45

Ayrıca özgün ve anahtar kelimeyle optimize edilmiş en az 100 kelimelik 55 ingilizce makale daha var elimde. Ve bildiğiniz gibi backlink edinmenin önemli yollarından biri bloglara post attırmaktır. Post attırdığınız bloglar sitenizle birebir alakalı ise yüksek derecede verim alırsınız.

Sitenize, anchor text ile yönlendirilmiş anahtar kelime optimizeli en az 100 kelimelik ingilizce makalelerle attıracağınız her blog post : $ 7

Acele edin sadece 55 makale var!

Ödemeler sadece paypal üzerinden olmalıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5