İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yarışması kazananları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Mesajı okumadan geçmişim en geç çarşamba demişsin, sanırım çarşamba ödemeler gelir? Bu arada telefon numaran ben de yok trgy. Telefon değiştirdim, o yüzden senin numara gitti hacı aynı diğer numaralar gibi.

T

trgy

Misafir
Yarın tüm ödemeler elinizde. Yarın ödemeleri yapıp bu olayı kapatıyoruz. Son kez 1 günlük gecikme için özür dilerim.

T

trgy

Misafir
Ödemeler geçilmiştir.

@ozanTi
Banka adını vermediğin için ödeme gerçekleşmemiştir.
@Mr.DVT
Hesap bilgilerini tam olarak yeniden gönder.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ödeme alınmıştır, teşekkürler Turgay. Tekrardan dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Trgy seo yarışması düzenleyip ödül dağıttığı için pişmanlık duyuyor gibi bir his var içimde.. Hadi hayırlısı olsun.. :peh:

T

trgy

Misafir
Ödeme alınmıştır, teşekkürler Turgay. Tekrardan dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.

Rica ederim Uğur hakkettin.

Trgy İşbankasıyla çalışıyorum. Başka eksik bilgi var mı? Malum bayram geliyor, bugün elimde olur mu para?

Bugün elinde olur iş bankası hesabında gönderiyorum zaten.

Trgy seo yarışması düzenleyip ödül dağıttığı için pişmanlık duyuyor gibi bir his var içimde.. Hadi hayırlısı olsun.. :peh:

Pişmanlık duyuyorum çünkü o kadar çok kötü şeyler duydum ki bi daha para verseler üstüne yapmam.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
S.a TRGY bilgileri kaç kere yolladım. Umarım eline ulaşmıştır. Bayram öncesi gelirse çok daha makbule geçer. Kolay gelsin.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Alın buraya yazıyorum,en aşağı 5-6 kere sizeve birkaç mod arkadaşa yolladım size iletmesi için:
Şehir Erzurum bilgiler:

hesap no : 9300 1743725
IBAN: TR24000 6400000 193001743727
ŞUBE KODU : 9300
isim davut erarslan.

T

trgy

Misafir
Alın buraya yazıyorum,en aşağı 5-6 kere sizeve birkaç mod arkadaşa yolladım size iletmesi için:
Şehir Erzurum bilgiler:

hesap no : 9300 1743725
IBAN: TR24000 6400000 193001743727
ŞUBE KODU : 9300
isim davut erarslan.

Bak işte yine eksik. Hangi banka olduğunu nerden bileyim. Bir hesap numarası vermek bu kadar mı zor. Benim bildiğim hesap numarası şu şekilde verilir.

Banka adı:
Hesap sahibi:
Hesap no:
şube no:
şubenin bulunduğu şehir:
iban:

Sonra bana kızıyorsunuz ödeme hala hesapta değil diye.

@ozanti para hesabımda bekliyor, 2 kişi tam versin göndereyim dicektim ama yine tam gelmedi. Senin ödemeni bu akşam geçeceğim, Davut'un ki ise geldiğinde, söylediğinde ve ben gördüğümde hesabında olacak.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bak işte yine eksik. Hangi banka olduğunu nerden bileyim. Bir hesap numarası vermek bu kadar mı zor. Benim bildiğim hesap numarası şu şekilde verilir.

Banka adı:
Hesap sahibi:
Hesap no:
şube no:
şubenin bulunduğu şehir:
iban:

Sonra bana kızıyorsunuz ödeme hala hesapta değil diye.

@ozanti para hesabımda bekliyor, 2 kişi tam versin göndereyim dicektim ama yine tam gelmedi. Senin ödemeni bu akşam geçeceğim, Davut'un ki ise geldiğinde, söylediğinde ve ben gördüğümde hesabında olacak.

Kızdığım felan yok :) Banka İş Bankası..

Sanırım şimdi eksik bilgi yok : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5