İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yarışması kazananları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Ödemeleri yapmaya başladım. 1 hafta içerisinde herkesin ödemesi hesabında olacaktır.

Son 6 kişinin 5'inin ödemesi yapıldı. 1'i ise eksik hesap bilgisi nedeniyle yapılamadı.

Kalan 4 kişinin 1 hafta içerisinde hesaplarında olacak dememin sebebi, burada açıklayamayacak olduğum bir sebep.

Gün gün ödüyorum :harika: :muck:

webalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oldum olası zaten hep geç alıyorum, nedense hep böyle oluyor :D

Neyse geç olsun, güç olmasın.

Ödemesini alanlar güle güle harcasın :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
trgy bizim ödeme yattı mı? bankadan öğle saatlerinde baktım yoktu gelen ödeme. eğer yatırdıysan bir kere, yatırmadıysan iki kere çaldır :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
amanın trgy vip++ olmuşun hayırdır sattın mı forumu yoksa :p

dipbucaknotu: aslında editle verecektim ama mesaj sayımız artsın aga :D :p

T

trgy

Misafir
Ben arapça mı yazıyorum anlamıyorum bazılarını. Son 6 sıradaki içersindeki 5 arkadaş hesaplarını kontrol etsinler ödemelerini gönderdim. Mr.DVT hatalı iban kodu vermiş ondan gitmedi ona.

@ozanti alınma üstümdeki mesajım sana değil.

kkktc55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben arapça mı yazıyorum anlamıyorum bazılarını. Son 6 sıradaki içersindeki 5 arkadaş hesaplarını kontrol etsinler ödemelerini gönderdim. Mr.DVT hatalı iban kodu vermiş ondan gitmedi ona.

Sanırım anlamayanlardan biri benim :D ödemeyi aldım teşekkürler öğrenci bir kişilik için iyi bi para :D

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Trgy ilk 10 için sanırım vip üyelik hediyesi vardı.Eğer var ise ne zaman oluruz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88

yok alınmadım trgy, öyle ufak tefek şeylerden alınmayı bırakalı 3-4 ay oldu ;)

Trgy ilk 10 için sanırım vip üyelik hediyesi vardı.Eğer var ise ne zaman oluruz.

Vip üyeleri de ücretiyle alacağım artık sözüm sözdür. Şu ödülleri bi dağıtayım en son o. :)

trgy iyi de abi satmadan önce ayarlasaydın, hatta calvin'e söyle sonuçta iyinet adına verilen bir söz, o dağıtsın. 3 aylık VİP 10$ olsa 10*10=100 dolar. Tamam çok para değil belki ama neden para veresin bir daha?

Dipilerigörüş: Calvin mesajı okur ve ozanTi banlanır :p

kkktc55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vip üyeleri de ücretiyle alacağım artık sözüm sözdür. Şu ödülleri bi dağıtayım en son o. :)

Eğer ilk 10 a giren kişilere vip üyelik için para ödemeniz gerekiyorsa ben vip üyelik hakkımdan vaz geçiyorum.

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5