İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yarışması kazananları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ayıp ediyorsun :) Gel İzmir'e ne istersen :)
Ahanda yarın izmir'deyim...
Aslında hep İzmir'deyim, hatta Bornova'dayım...

İsteklerime gelince; yarına kadar bir liste yapayım ben, bir de kamyon ayarlayayım aldıklarımızı taşımak için.

Hadi görüşürüz

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ahanda yarın izmir'deyim...
Aslında hep İzmir'deyim, hatta Bornova'dayım...

İsteklerime gelince; yarına kadar bir liste yapayım ben, bir de kamyon ayarlayayım aldıklarımızı taşımak için.

Hadi görüşürüz

Ev düzüyoruz galiba :) Hayırdır evlilik mi var yoksa :p

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Reis numarayı da güme getirdi var ya. Adam iki kilo çay yollamamak için numarayı bir hane eksik verdi ya :D Neyse artık son anda da üçüncülüğü de aldı elimizden ama hadi ona da neyse artık :p :D

Çok mu fenayım neyim ya :D:D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Reis numarayı da güme getirdi var ya. Adam iki kilo çay yollamamak için numarayı bir hane eksik verdi ya :D Neyse artık son anda da üçüncülüğü de aldı elimizden ama hadi ona da neyse artık :p :D

bana da semaver demişti :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Sağlık olsun sıkmayalım tatlı canımızı :D önümüzdeki seo yarışmalarına bakacaz :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
abi girersen haber ver ben uzak durayım olur mu :p Hasan abiye yetişebilecek kimse olduğunu sanmıyorum ben Hasan abi girerse birinciliğe oynamayın bence :D

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

numara pmlendi :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
şimdi bakıyorum valla evet eksik hanesi yok bu sefer ama bakalım aradığımızda Reis çıkacak mı karşımıza fake olabilir :D Şaka yapıyorum yarın fırsat bulunca ararım usta bolubeyi de senle görüşmeyi çok istiyormuş :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ev düzüyoruz galiba :) Hayırdır evlilik mi var yoksa :p
Yoo, hayırseverin birinin malını yağmalıyoruz :D :alkış:

bilgi sen daha annenin karnındayken izmir'deymiştir uggur. :D
Farketmez, İzmir'de olmak yeterli; söz sözdür, istediğimi alacak. Duygularımla oynattırmam kimseyi :ıslık:

:p yorumu okurken "sen daha şortla gezerken" gibi birşeyle devam edicek sandım bianda :D
Konuya dönelim, bu haftasonu müsait misin?

not: özenTi, sen ne vercen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5