İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo yarışması kazananları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sıralamaya giren herkesi tebrik ederim arkadaşlar.

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tartışma konularına girmeyeyim dedim ama kişisel fikrimi söyleyeyim. Misafirin olayına bir şey diyemem. Ondan dolayı onun sıralama düşüşü hakkında yorum yapmıyorum. Fakat heklink yapan iki adam vardı. Tutupta bunlar sıralama düşüşü ile cezalandırılıp elenmiyorsa, artık diyebilecek herhangi bir sözüm yoktur. Adamlara süre veriliyor heklinkleri kaldırın diye, adamlar tutup heklinkleri yine kaldırmıyorlar. Ki iki heklink vakası da siteleriyle sonlara doğru ya ilgilenmişler ya da ilgilenmemişlerdir. Yarışma başından sonuna kadar emek verenlerin suçu ne bu konuda? Backlinklere ve sitelerin içeriklerine, link sayılarına bakabilirsiniz. Bunlar tutup elenmediyse, sıralama düşüşü meydana geldiyse bunlar konuşulmuyorsa ki gerçi benim hakkım herkese helal sorun yok benim açımdanda, diğer kişilerin hakları yenmiş oluyor. Girdiğim son iki yarışma da da heklink yapanlar ödül aldılar, ki yaptıkları ap açık ispatlıdır. İllaki deniyor yani siz de yapın başka yarışmalarda.. Neyse hayırlısı olsun. heklink vakası harici sıralamaya giren herkesi tebrik ederim. Başka söyleyecek hiç bir sözüm yoktur. İyi geceler.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Sözüm sözdür arkadaşlar numaramı vereyim haberleşiriz istanbula gelince size semaverde çay yapayım.Hatta sahile mangala gideriz.(yaza denk gelirse)

Bu arada eSKiSiBeN rica etsem heklink yapan siteleri pmlermisin.

numaranı ben de pm alayım usta :) yazın yanındayım unutmam :)
bir de şu heklinke adı karışanları açıkça biri yazsa süper olur.

kopanze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu kişi kanıtları vs var dıyor, nereden bılıyorlar. Sitede tanıtım yazısı olsa Misafir çıkar evet tanıtım yazısı vardı derdi.
Yorumlarda sıte lınkı olması normaldır. Blogspot sitede yorumlar bu şekilde bir id ile olur.
Ve bu yorumdakı no follow link yuzunden ceza verılmesı sacma. Artı Kalles dıye bır kelime var.
İşte Bu kalleşlik kelimesi tam bu yarışmadaki şikayet edenleri anlatıyor.
Mantıklıca düşünülürse ceza verilmesi saçma. Artı bu ceza olmamış
Birine ekstradan ödül olmuş. (Fakat her eleme yapılmayan bir site için 9 kişinin hakkı yenilmiş olacaktır!) Kısaca birinci siteyi ele demiş.
Birinci site ceza aldı ve 8 kişinin hakkı yinede yendi. Tutarsızlık var. Link satışı ile no follow yorum linki arasındaki farkı bilmiyorsanız birşey demem saçma olur.

Benim düşüncemde bu burda anlatmak istediğim yarışmanın sonucunda kazanılan para olmadığını ve gerçekten bir haksızlık varsada önceden müdahale olması gerektiğini söylemek çocuk 9 aylık doğumda sen çocuğu aldıralım diyorsun ben ne diyim bu yarışmadan sonra herhalde Misafir gibi bir arkadaşımız böylesi bir yarışma sonucuna birşey yazmasını beklemiyorsunuz değil mi? Kazanan arkadaşı tebrik ederim

T

trgy

Misafir
Çoğu kişi kanıtları vs var dıyor, nereden bılıyorlar. Sitede tanıtım yazısı olsa Misafir çıkar evet tanıtım yazısı vardı derdi.
Yorumlarda sıte lınkı olması normaldır. Blogspot sitede yorumlar bu şekilde bir id ile olur.
Ve bu yorumdakı no follow link yuzunden ceza verılmesı sacma. Artı Kalles dıye bır kelime var.
İşte Bu kalleşlik kelimesi tam bu yarışmadaki şikayet edenleri anlatıyor.
Mantıklıca düşünülürse ceza verilmesi saçma. Artı bu ceza olmamış
Birine ekstradan ödül olmuş. (Fakat her eleme yapılmayan bir site için 9 kişinin hakkı yenilmiş olacaktır!) Kısaca birinci siteyi ele demiş.
Birinci site ceza aldı ve 8 kişinin hakkı yinede yendi. Tutarsızlık var. Link satışı ile no follow yorum linki arasındaki farkı bilmiyorsanız birşey demem saçma olur.

Benim düşüncemde bu burda anlatmak istediğim yarışmanın sonucunda kazanılan para olmadığını ve gerçekten bir haksızlık varsada önceden müdahale olması gerektiğini söylemek çocuk 9 aylık doğumda sen çocuğu aldıralım diyorsun ben ne diyim bu yarışmadan sonra herhalde Misafir gibi bir arkadaşımız böylesi bir yarışma sonucuna birşey yazmasını beklemiyorsunuz değil mi? Kazanan arkadaşı tebrik ederim

Hata ben de ki direk elemedim. Misafir ile telefonda bu konuyu görüşmüştüm ve açıklama yapacaktı açıklaması yeterli gelmedi. Direk elemem gerekirken elemedim. Uzatmanın alemi yok. 8 kişinin hakkı yendi deniyor da onlar neden itiraz etmiyor siz dışarıdan gelip bunu yazıyorsunuz?

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışma konularına girmeyeyim dedim ama kişisel fikrimi söyleyeyim. Misafirin olayına bir şey diyemem. Ondan dolayı onun sıralama düşüşü hakkında yorum yapmıyorum. Fakat heklink yapan iki adam vardı. Tutupta bunlar sıralama düşüşü ile cezalandırılıp elenmiyorsa, artık diyebilecek herhangi bir sözüm yoktur. Adamlara süre veriliyor heklinkleri kaldırın diye, adamlar tutup heklinkleri yine kaldırmıyorlar. Ki iki heklink vakası da siteleriyle sonlara doğru ya ilgilenmişler ya da ilgilenmemişlerdir. Yarışma başından sonuna kadar emek verenlerin suçu ne bu konuda? Backlinklere ve sitelerin içeriklerine, link sayılarına bakabilirsiniz. Bunlar tutup elenmediyse, sıralama düşüşü meydana geldiyse bunlar konuşulmuyorsa ki gerçi benim hakkım herkese helal sorun yok benim açımdanda, diğer kişilerin hakları yenmiş oluyor. Girdiğim son iki yarışma da da heklink yapanlar ödül aldılar, ki yaptıkları ap açık ispatlıdır. İllaki deniyor yani siz de yapın başka yarışmalarda.. Neyse hayırlısı olsun. heklink vakası harici sıralamaya giren herkesi tebrik ederim. Başka söyleyecek hiç bir sözüm yoktur. İyi geceler.

Kimleri kastediyorsun ? Söyle de açık açık bilelim kimler heklink yapmış.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
taktik güzelmiş şimdi. nofollowda olsa backlink alalım sitemize matığı olduğunu düşünüyorum. Misafir bilgisine güvendiğim ve saygı duyduğum bir insan ama düşüncelerini burada paylaşması gerekir. Oraya buraya link çıkışı yaptıracak şekilde değil...

edit: yazının özgün olduğunu düşündüğünden burada yayınlamamış. garip. misafirin yaşı kaç bilmiyorum, kaç yıldır internette onu da bilmiyorum. saygı duyuyorum ve merak ediyorum desteklemeyi düşündüğü kimdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5