İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Yönetimi Yapacak Çözüm Ortağı Aranıyor

esquire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba, Sosyal Medya Ajansımızın müşterileri genelde Seo yönetimi, web sitesi yapımı ve adwors reklamları istiyorlar.. Adwors kısmını ajansımız bünyesinde hallettik ama Seo konusunda uzman kişiler ya da bu hizmetleri veren ajanslarla çözüm ortaklığı şeklinde müşteri bazlı çalışmak istiyoruz..

Ajanslar önceliğimizdir, ama Seo ve Websitesi konusunda uzmanlaşmış arkadaşlarda olabilir..

Bu konuda çalımak ve görüşmek isteyen arkadaşlar referansları ve iletişim bilgilerini [email protected] a mail atarlarsa en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Uygun olursa 0541 739 56 34 telefonundan bana ulaşabilirsiniz. Detayları görüşüp çalışabiliriz. Ayrı etten size mail atıyotum. İyi günler.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd.Şti. kurumsal şirketler için Seo, Google reklam, web tasarım ve yazılım, mobil uygulamalar, sosyal medya yönetimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu noktada birlikte çalışabiliriz.

Saygılarımla,

Oğuz Kağan Aslan

Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Merkez Mh. Koca Mansur Sk. 123-1 Şişli, 34381 istanbul, Türkiye
http://www.Vehom.com
[email protected]
(212) 233 9666

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5