İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO'cu arıyorum:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yabancı bir web sitemiz var.
süper SEO yapabilecek bir arıyoruz..
hediyesini veririz tabi makul bir ücret ise:)

PM lütfen...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo yapılmasına yapılır, ama sonuçlarından emin olabilir misin? yabancı sitelerde rekabet fazla olduğu için arama motorlarında o kadar üste çıkabileceğini zannetmiyorum. ama eğer ilgilenirsen özel mesaj at, referans verebilirim. şartlarım:
- site php olacak ya da html
- site absürt olmayacak
- dediğim gibi garanti sonuç olamaz bu konuda.
- fiyatım pahalı gelebilir sitesine göre :)
- referans verebilirim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site asp.
PM i siz atacaksınız. çünkü teklifi siz yapacaksınız:)
konu gayet açık. SEO (arama motoru optimasyonu ) için " tips " ler ( öneriler ve uygulamalar), link building , vs..vs..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp ise ben kenara çekiliyorum :) hiç anlamam, anlamadığım konuda da ahkam kesmek istemem açıkçası.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kaç sayfa için opt. yapılacak ve de konu ne söylersen sevinirim. 500 ile 1000 YTL arasında değişir ve şu an için referans gösteremem, google daki son 3 gün önceki dalgalanmada, referans niteliği taşıyacak olan aynı hostta barındırdığım 3 tane site hala anlamaya çalıştığım bir nedenden ötürü google da birden bire çoook arkalara düştü. ayrıca konu özellikle travel veya health ise elimdeki domainler sayesinde fazlaca yardımcı olabilirim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
20 $'a bir hintli buldum yabancı bir forumda :D

herkese teşekkürler. konu kapanabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5