İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo'da Etkiliyorum - Devam Ediyorum - | Uygun Paket; 40 TL | Platin Paketi; 100 TL

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Paketler Bütçeye Uygun Arkadaşlar burada kendi emeğimle yapabildiklerim ölçüsünde bir emek verip kazanç elde etmek istiyorum

News ve kaliteli sitelerden verdigim tanıtımlar özgün ve her biri icin farklı makaller yazılmaktadır...16 Adet blogger Alt yapılı siteden Tanıtım yazısı verilecektir Tüm Hesaplar Güncel Hesaplardır Tumblr Dahil.
Paketler tamamen organik olarak, yani manuel olarak girişler yapılmaktadır.

Eski Referanslar

Zengin paket almıştım 1 hafta önce etkisini gösterd.Şimdi tekrar başka sitem için alacağım.
Arkadaş gayet yardımcı oluyor.

Zengn Seo Paketi Alındı - Zamanında Teslim Edildi - Güvenilir Birisidir.
Tereddüt etmenize gerek yok gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

İletişim kurmada problem çekmedim. Gayet hızlı ve temiz olarak çalıştığını ispatladı. Teşekkür ediyorum.

hizmet alındı. hızlıca teslim etti.

daha önce hizmet almıştım. hayırlı satışlar. tavsiye ederim.

1 Adet Zengin Paket alınmıştır.
Güzel ve hızlı bir çalışma oldu tavsiye ederim.

tosih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım yapılacak forum adresleri, haber siteleri vs detaylı pm alabilir miyim?

phpbot

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
merhaba

ne uyapılacağını tam olarak pm atarfmısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5