İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seohocasi.com heklenmiş :O :O :O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nadlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla kardeşim ben yazıyordum şimdi son anda senin yazdığını gördüm :( nasıl olmuş bu iş yahu?

X

Xman

Misafir
Süper bir index olmuş :D kim yaptıysa eline sağlık, bu seohocasında yazan norabilişim nickli eleman benden 20 lira karşılığı seo tavsiyesi alıp ondan sonra yok ben bunu zaten biliyorum diye paranın üzerine yatmıştı, demekki başka kimin damarına bastılar ki adam o lafı oraya yazacak kadar dellendi..

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
// | NarkoZ | Deadlx | \\

Freadey | fatalworm | By deli heker | ByMasteR | thebela | Th3.m0rph!n3 | NyC | AKILOPANTA | NossTakk

By_Makif | hek_devil | Tam_Turk | Adanali | Jackal | The_Chip | YALNIZ KURT | İnterpol | By.Whisky | PASA | The.Serser!

Bi siteyi heklemek için ordu toplamşlar :D

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İndex atmak marifet degildir.
Anca dandirik dundurik hostlara index atarlar kamiller.

2006'dan regli sitem ozamandan bu zaman sadece bir kere heklendi.
Oda PHPBB sagolsun bütün dosyalara 7777 izni vermişim ondan heklenmiş.
Bilmediginiz dosyalara 7777 izni vermeyin ftp'den
Bilmeyenler vardır tabi ozamanlar pek anlamıyorum bütün klasörlere dosyalara 7777 izni vermişim :D

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
isabet olmuş seo hocasının seodan anladığı yok zaten seo hocası değil seo kopyacısı olur ancak

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
İndex atmak marifet degildir.
Anca dandirik dundurik hostlara index atarlar kamiller.

2006'dan regli sitem ozamandan bu zaman sadece bir kere heklendi.
Oda PHPBB sagolsun bütün dosyalara 7777 izni vermişim ondan heklenmiş.
Bilmediginiz dosyalara 7777 izni vermeyin ftp'den
Bilmeyenler vardır tabi ozamanlar pek anlamıyorum bütün klasörlere dosyalara 7777 izni vermişim :D

şu konuyu biraz daha açarmısın :hönk: 7777 izni nedir verip vermediğimizi nerden anlarz

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bütün dosyalara 7777 izni verirsen index atılmaya davetiye çıkartırsın. Yazma izni veriyorsun sonucta. İframe çok rahatlıkla virüsüde bulaşabilir.

Bazen forum script'i kuracaksın üşeniyorsun config setting dosyalarını uğraşmadan bütün dosyalara 7777 izni veriyorlar bazıları ondan sonra index atıyorlar.

FTP Programından bakabilirsin dosyalara 2 kere izinlerine bak.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
cute ftp ile ftp ne giriş yap dosya üstünde sağ tıkla ch mod izinleri yazar ordan degiştirebilirsin ve kaç degerde oldugunu görebilirsin 666 izni uygundur :)

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
/ dizinine sağ tıklayıp değeri 666 olarak kaydettm .
oku ve yaz seçenekleri işaretlendi çalıştır kapandı. birde alt klasörlere uygula diye tik var onu işaretlimmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5