İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SeoHocasi v2 WordPress Teması

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
7671.bmp

SeoHocası v2 teması, site içi seo özellikleriyle öne çıkan bir tema. SeoHocasi v2 WordPress teması, özellikle blogunuzun ve yazılarınızın Google gibi arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesi için hazırlanmış.

Seohocasi v2 teması ile WordPress siteniz, temadaki grafiklerle desteklenmiş güzel görünümün yanı sıra arama motoru dostu bir yapıya sahip olacaktır.

Seohocasi v2 WordPress Temasının Temel Özellikleri:

W3c CSS ve xHTML uyumludur.
Temanın kendine ait bir yönetim paneli var. Bu yönetim panelinde çeşitli seo ayarları bulunmaktadır.
Belirlediğiniz anahtar kelime ile sitenizin alt kısmında anasayfanıza o anahtar kelimeden link verilir ve Google arama linki eklenir.
Özelleştirilebilir reklam alanları vardır.
Kolayca sosyal medya özellikleri ekleyebilirsiniz.

Seohocasi v2 WordPress Teması ile Birlikte Kullanmanız Gereken Eklentiler:

WP Page Numbers
Contextual Related Posts

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Demoda mevcut tema mavi, screen yeşil. Bu kısım panelden ayarlanıyor sanırım. Yani renk seçenekleri var, doğru mu?

Teşekkürler..

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Arkadaşlar indireceğiniz dosya domadaki gibidir. şimdi o resmide değiştiriyorum

Ekleme: Resmi değiştirdim Bu küçük hatalar yüzünden özür dilerim

Ekleme: Güncel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5