İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO'lu Post Girmenin Yolları

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dediklerinizi yapıyorum ve faydasını görmeye başladım üstadım, bide bişey sorucam, yazı renginin seoya etkisi varmıdır acaba? Tüm yazı siyayken bazı önemli yerleri kırmızı veya borda olarak renklendiriyorum ben sitemde. Bunu seo için değil, sadece görsellik için yapıyorum aslında. Biraz uç bi soru oldu sanki ama aklıma takıldı sormadan edemedim :)

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arama motorunun renkleri tamamen görmezden geldiğini söylemek mümkün değil. Örneğin arka plan rengi ile aynı renkte olan yazı "gizli yazı" olarak kabul edilip, site arama motoru tarafından ceza almaktadır. Bunu tespit eden bir sistem var. Diğer tarafan backlinkwatch'da tarama yaparken renklerin ekrana yansıtılması beni hep düşündürmüştür. Bunlara rağmen h1, strong gibi tagların optimizasyon açısından önemi bilinirken, renklerin veya yazı tiplerinin optimizasyonu "direk" etkilediğine dair elimizde bir kanıt yoktur.

oyuncum26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu makaleyi ikinci defa okuyorum ve seo konusunda yeni olduğumdan yeni yeni bir şeyler oturuyor. Bu makeleni göz önüne alarak birkaç yazımı kontrol ettim h tagleri hariç fena değiller.
Bir de Firefox'da kurulu eklenti olan Show Keyword Density'i hep merak ediyordum onu da sayende bilinçli olarak kullanmaya başladım.
Makale'nin çok faydalı olabileceğini düşünüyorum, bu kaliteli paylaşımlarının sürekliliğini yitirmemesini dilerim.

• Like
Reactions: Eif

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Makale için çok teşekkürler. 1 haftadır bu sitede takılıyorum (Aslında çok daha önce üye olmuştum). Gerçekten o kadar çok şey öğrendimki. İyiki varsınız.

buradax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel paylaşım

bu işlemi otomatik yapan araçların haricinde ki kesinlikle istemezdim :) lakin manuel üçretli yapanlar varmı? varsa pm atabilirlermi

AffiliateHocasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress kullanan webmasterlar " Easy Wp Seo " eklentisi ile bunların hepsini otomatik bir şekilde test edebilirler hatta daha fazlasını

Paylaşım için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi