İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sepulchral nickli kişinin yolladığı -rep hakkında

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
http://forum.iyinet.com/webmaster-a...-232-adet-jpg-resim-sevgililer-gunu-ozel.html

yukarıdaki konuda yapılan, pm ile şifre isteme dahada doğrusu "teşekkür et şifreyi yollayayım" davranışı hiç hoşuma gitmediği için, ejder'inde yaptığı gibi -rep yolladım.

rep bize forumun verdiği bir hak ise bunu kullanmakta özgürümdür.

ben açılan konuya hitaben -rep yollamama rağmen sepulchral olayı kişiselleştirmiş ve http://forum.iyinet.com/geyik-mizah...r-ilginc-bir-mevzu-post372201.html#post372201 adresindeki mesajımdan "-rep'e, -rep" gibi yetişkin işi olmayan bir tepki vermiş. oda bana -rep yollamış.

bir artı veya eksi repin hiçbir problemi yok benim için ama forumda bu şekilde verilen replere yönetimin bir müdahelesi var mı? çocuk gibi bende o kişinin alakasız bir mesajını kullanarak -rep mi atayım?

N

Naruto

Misafir
ataycım sen onu diyorsun :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi atay Mesajı Göster
milliyetçiysen gerçek milliyetçi gibi düşün. bu topraklarda yaşıyan herkes bu milletin bir parçasıdır. tek bir insanın düşüncesi tüm bir ırka yatsınamaz! bende aslen türk değilim, abazayım ama bu topraklarda doğdum, bu toprağın ekiniyle yemek yiyorum, bu topraklarda yaşıyorum. ve ATATÜRK'ün dediği gibi "Ne mutlu TÜRK'üm diyene!"

o senin mantığın yüzünden, bugün tüm kürtlere terörist muamelesi yapılarak bu topraklardaki kardeşliği bozuyorsunuz. bizler hepimiz TÜRKİYE'nin halkıyız tek bir bayrağımız ve bütünlüğünü korumamız gereken topraklarımız var.. tek gerçek budur.

atay sosyalist misin ?

ben sana bu yazıyı yazdım diye -rep almışım :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
verilen rep'in neden verildiği önemli. ben senin mesajına karşı -rep verdim sana karşı değil, sepulchral'ada olduğu gibi.

ama bu bana verilen rep benim mesajıma değil, bana karşı, şahsi verilen bir -rep.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reple uğraşmayın arkadaşlar.. Ne diye - rep yada + rep veriyorsunuz.. Çok beğendiklerinize - verin, kötü olanlara zaten - veren bulunur ki çok da etkilemez + genelde daha çok puan verdiği için hiçbir anlam ifade edemiyor. Siz paylaşımlara bakın..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi de sen onun o şekilde paylaşmanı beğenmeyip -rep veriyorsan o da senin beğenmeyip -rep vermeni beğenmeyebilir, sen onun paylaşım şeklini beğenmiyorsun o da senin tavrını, yaptığının doğru olduğunu düşündüğü için. -rep i de nereye verecek herhangibir postuna verecek doğal olarak. Kaldı ki adam sonuçta parasız dağıtıyor hiç dağıtmasa -rep de almayacaktı -rep i daha ciddi(maddi veya fikri olarak belli kişileri zarara uğratacak) şeylerde kullanırsak bir anlamı olur, ufak şeyler bunlar (bence)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
problemim rep değil, olayları "kişiselleştirmek"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5