İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serbetis de Tek Adres (web tasarım, tez yazım, çeviri,.....)

jane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Tasarımı, Çeviri, Tez Yazımı gibi serbest mesleklerle ve GÜÇLÜ ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Web Tasarım: Uygun fiyata, itina ile kişisel web tasarımı yapıyoruz (Forum sitesi değil)

Çeviri: İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu arkadaşımız ile Eng-Tur, Tur-Eng çeviri yapıyoruz.

Tez Yazım: Bitirme tezlerinizi yılların verdiği tecrübe ile hatasız hazırlıyoruz. Konuyu verin kaynak araştırmayı biz yapalım.

** Ekibimize çeşitli serbest iş ile uğraşan arkadaşları bekliyoruz.. **
** İşinde CİDDİ ve OLGUN olan arkadaşlar Tercihimizdir.**

SERBEST İŞ DE TEK ADRES www.serbestis.net

Mail adresimiz: [email protected]

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bunu ben söylemek istemezdim ama http://www.serbestis.net/ böyle bir tasarımı burdakileri bırakın hayatında internete girmemiş birine beğendirebileceğinizi zannetmiyorum.

Çok fazla eksiğiniz var öncellikle web tasarımı yapmak için frontpage ve dreamweaver bilmeniz yeterli değil mutlaka photoshop benzeri bir grafik programınıda iyi bilmeniz gerekir. Ayrıyeten referans sitenize sayfayı doldurmak için reklam benzeri şeyler koymanız kötü olmuş.

**Ayrı yeten her kategoriye aynı konuyu açmanıza gerek yok. 1 kere yazsanız herkes görmüş olur sitenizi

bello

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cakirx katılıyorum çeviriyi bilmem ama web tasarımı konusunda daha çok ekmek yemeniz lazım

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bune ya siz ilk önce kendinize güzel bir site yapın ondan sonra başkasına yapın.Sadece dreamweaver kullanarak bile bundan bin kat güzel site yaparım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5