İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Şeref Çok Önemli !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/facebook-sayfa-alis-satis/217095-362k-edebiyat-hayattir-sayfasi-acilen-satilik.html#post1282359

Selamun Aleykum Dostlar Yukarıda Verdiğim Linkteki Karektersiz İnsan Tamamen Dolandırıcıdır Hesabına Parasını Yatırtır Telinide Kapatır İletişim Kurduğunuz Facedende Engeller Ben Mağdurum Ama Neye Yarar Allahından Bulunsun Birde Askerim Abi Dedi Elimden Gelen Bütün Yardımı Yapıcaktım Ama Adam Değilmiş Bu Konuyu Açmamın Sebebi Ben Yandım Sizlerde Yanmayın...

Buda Bu Sabah Parayı Yatırdıktan Sonraki Aramızda Bu Diyalog Geçti Çok Geçmeden Engeli Bastı..

Ben O Yatırdığım Parayla Zengin Olmam Ama Unutma Buda Senın Yanına Kalmaz...

Ekli dosyayı görüntüle 5282

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Onu Sinirden Yırttım Attım :(

Hocam Amacım Bu Adamı Uzaklaştırın Forumdan Başka Kimsenin Canı Yanmasın Bana Yeter İstesem Emniyetede Veirim Ama Gerek Yok Okusun Bunları Azda Olsa Vicdanı Sızlasın Bana Yeter...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bilişim suçlarına dilekçe verebilirsin
kimin hesabına parayı yatırdığın belli, o günkü hesap hareketlerinden de mahkeme hesaba para yatırıldığını görür, kimden geldi bu para diye sorduklarında eminim söyleyecek bişey bulamaz, geç sonuçlanıyor bu davalar ama haklıysan sonuna kadar git, kazanırsan tüm mahkeme ücretlerini karşıya ödedebilirsiniz. adını dolandırıcıya çıkarabilirsiniz. siciline işler, kurumsal firmalarda iş bulamaz

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilişim suçlarına dilekçe verebilirsin
kimin hesabına parayı yatırdığın belli, o günkü hesap hareketlerinden de mahkeme hesaba para yatırıldığını görür, kimden geldi bu para diye sorduklarında eminim söyleyecek bişey bulamaz, geç sonuçlanıyor bu davalar ama haklıysan sonuna kadar git, kazanırsan tüm mahkeme ücretlerini karşıya ödedebilirsiniz. adını dolandırıcıya çıkarabilirsiniz. siciline işler, kurumsal firmalarda iş bulamaz

Hocam Askerim Dedi Durumum Yok Dedi Elimden Gelenin Fazlasını Yaptım Ama İyi Niyetim Herzamanki Gibi Suistimal Allahıma Havale Ettim Asker Olacağım Bu Perşembe Dedi Boşgeçdim Ben Sadece Uzaklaştırın Dedim Ya Başkasının Canı Yanmasın....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
direk banlayamıyoruz. kendisi konuya çağırıldı, dönüş yapmazsa banlarız

020berkay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun kardeşim aynısı benim başımada geldi 80 tl kaptırdım direk savcılığa gittim arkadaşlarada uyaralım böyle kişilere inanmasınlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5