İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şerefsizliğin Böylesi

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dava açmak çözüm değil gelip kapına ağlıycak 17-18 falandır yaşı zaten bu adli durumu sonuna kadar devam ettirmek önemli ...

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17 18 yaşında olması bişi değiştirmez emin olun velisi sorumlu olur öle bişeyse

valla ben sinirimden ağladım benim hakkımda yazılan mail 650 kişiye gitti ve buraya yazmaya korkuyorum atılırım çünkü o derecede hiçbiride benim için önemli değil bir iş yapıyorsan sonucuna katlanmak durumundasın

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilişim suçları davalarını o kadar da küçümsemeyin arkadaşlar.Geçen tanıdığımın birinin sitesinde illegal birşeyyapıldı herhalde ayrıntısını bilmiyorum ama domain başkasının üstüneydi,adamın evine girip bilgisayarını felan toplamışlar ..

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
cpane şifresini web tasarımım sırasında isteyenler olmuştu, şimdi onlara vermeyrek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum... Geçmiş olsun arkadaşım

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilişim alanında zayıfız eğer.

olmasaydık , ringofonda olmazdı diğer dolandırıcılarda şimdi aramızda olmazdı...

Geçmiş olsun , inşallah sizde bi kıpırdama olurda tutuklanır.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
milletimiz şikayet etmeye bile korkar duruma gelmiş
ortalık lamer dolu
10 botu olan aslan kesiliyor
c99 r57 gibi salak salak programları öğrenen kendisini dünya hekeri zannediyor
yaws gülsemmi insanlarımıza üzülsemmi ben bile karar veremiyorum

internet güzeldir ama işte bu tip insalar yüzünden bazen çekilmez hale geliyor..

Banada geçenlerde bir lamer denk geldi, "süper bilgisayardan anlayan arkadaşlarım var, bu sana son uyarım yoksa hekerlatırım siteni" gibi bir yorum yapmıştı. Allah akıl fikir versin bunlara...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Layığını bulsun pislikler, ağlayan madur olan insanlar gülsün işlerine güçlerine baksın inşallah...
Site açıklarından içeri girmek aslında eve hırsız girmesi ve gasp ile bir tutulmalı site sahibi onu yakaladığı yerde kafasına sıkmalı...
Çok mu filmvari oldu yahu :D..

[email protected]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Shadows" dostum başına gelenlerden dolayı öncelikle sana geçmiş olsun.Yanlız üslubunda yer alan "Allah Belasını Versin" gibi bir kavram kullanmasaydın daha da iyi ederdin.Çünkü sen anlattığın kadarıyla zaten Allah katında haklıymışsın,ramazan arefesinde olmamızdan ötürü bu şekilde bir uyarı yazdım.Hepimiz iyi bilioruz ki sadece dini günler günahlarımıza engel oluyo nedense,irademiz değil

Güvenlik Sistemleri

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın Dostum malesef ki bende herkez gibi bir insanım. Sistemin heklenmesi benim bu konuda zayıf olduğumu gösterir ve heklera kızamam daha cok teşekkür edebilirim belki kendimi geliştirmem için bir uyarıdır benim için ama olan olay sistem içerisinde meydana gelmiş bir acıkdan veya yanlış kod diziliminden meydana gelmedi 4 gün boyunca uyumadan bütün php dosyalarını acıkları vs tek tek kontrol ettim ve en son eğer bulunmasaydı bu işi bırakacaktım 15 senelik sistem destek uzmanı olarak çalıştım 3 senedir sistem güvenlik işlerine bakıyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Yapılan iş neticesinde sinirimden bunu yapan kişinin sistemine sızdım ve Allah sanırım dur dedi be güvenlik acığını ben kapatarak cıktım. Allah belasını versin kelimesi orda yanlış kullanmış olabilirim. doğrusu Allah' ından bulsun daha iyi bir cümle olur kanısındayım

Bu işin sonuna kadar peşindeyim 5 yılda sürse insanları kandırarak veya böyle şeyler yaparak Allah katında vericekler hesabını ama dünyada da peşlerini bırakmıyacağım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5