İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sergio090588 Adlı Üye Kimdir

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sergio090588 bu kimdir
foruma konu açiyor açtiği konular film download oyun download ve
yabanci albümler download googlede bir arama yaptım nerden bakarsan aynı üye
30 sitede konu açmiş butun sitelerde her gün açiyor açtığı konular hiç bir yerde silinmemiş ve ya nick banlanmaiş açtığı konularda hepsi 2010 konuları
bu kimdir normal üyemidir yoksa botmudur bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Spam botu, forumunuzda yeni üyelikler için doğrulama kodu vs gibi önlemler almalısınız.

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açtığı konuların bize karı veya zararı nedir tamam grafik doğrulama yaptim yeni üyelik için
bu sergioyu banlimi yoksa konu açmaya devammı etsin gerçi bütün konularini takip ediyoruz adsense reklamım olduğu için linkleri siliyorum

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Kaldırın,sitenizi çöplüğe çevirmekten başka bir iş yapmayacaktır yabancı reklamları post atar.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
benim forumdada vardı bu demek ki herkezde varmış:D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
xrumer mi :D aslında işe yarayabilir,post değil de farklı amaçlarda kullanılabilir ben bir düşüneyim :D bloglara post atar mı bu adi program,atarsa iyi.aldığım işlerde kullanmam ama yeni açacağım blogspot'u spam manyağı yapmayı düşündüm bir an için,fena durmadı kafamda. @dult içinde kullanılabilir.amma kullanım alanı olur bununla yaw :D

bu arada bunlar da varmış:
SEnuke
Bookmarkingdemon

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu xrumer ile çok feci para kazanılır.
hot file upload yapıcaksınz , 500 foruma aynı anda post atıcaksın.
olaya bak be.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
xrumer mi :D aslında işe yarayabilir,post değil de farklı amaçlarda kullanılabilir ben bir düşüneyim :D bloglara post atar mı bu adi program,atarsa iyi.aldığım işlerde kullanmam ama yeni açacağım blogspot'u spam manyağı yapmayı düşündüm bir an için,fena durmadı kafamda. @dult içinde kullanılabilir.amma kullanım alanı olur bununla yaw :D

bu arada bunlar da varmış:
SEnuke
Bookmarkingdemon
:) bloglara atmaz.
bu xrumer ile çok feci para kazanılır.
hot file upload yapıcaksınz , 500 foruma aynı anda post atıcaksın.
olaya bak be.
ben bi ara kullandım sonradan sıktı dediğin gibi gerçekten güzel para kazanırsınız. Sitemizde zaten (seobilgi.org) kolay netten para kazanma üzerine incelerseniz daha var:)

SpyCracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu üye reklam falan yapmıyor

bildiğiniz oyun download ekliyor ve tüm linkleride çalışıyor

yani spam falan değil botla bile atılıyorsa sonuçta çalışan ve yararlı birşey postalıyor adam tek amacı hotfile kazanmak sanırım

Rockco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bot spam hiç bi zaman iyi deyildir kullanıcılara virüslü linkler pm ler saçma sapan spam konular açıp googledeki imajınızı zedeler vs onun için önlemlerinizi alın mutlaka resim dogrulama eklentisini kurun formunuza üyelik paneline gelmeden önce 4 tane resim soruluyor bilirsiniz o eklentiyi kurmanızda fayda var

by-snake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş benim formumada konu açmış 6 adet benim formumda reCAPTCHA doğrulama var bunu atlatabilirmi ?

açtığı konuları bu konuyu okuduktan sonra inceledim bi aykırılık görmedim sergio090588 nikli arkadaş zararlı arkadaş değil galiba :)

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek sergiomu birde hellen129 diye bir nick daha mevcut bunlar spam falan değil bunlar sadece hotfile kazanmak için hotfile linkleri ekliyor kendi referlerinden

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamda arkadaşlar açtığı konular gayet güzel konularda ben adsense reklamları
kullaniyorum adam gelmiş yabancı mp3 download eklemiş bu benim reklamlara zarar vermezmi google banlar sonra bizi valla adamı banlamadım 300 konu açmiş diye kıyamadım ama nickini
değiştim rakamları kaldırdim sadece sergio olarak kalmiş her gün siteye geliyor ama konu açmiyor sanırım küsmüş :D

SpyCracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
adam zararlı değil böyle bi kaç nick var izin verin bedava konu kasıyorlar sadece hotfile kazanmak için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi