İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serkut.com 1 Yaşında

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Blogum 1 yaşına bastı..

Onunla ilgili yazdığım yazıyı okumak için lütfen buraya tıklayın..

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hayırlısı olsun darısı bütün bloggerların başına :)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
beni unutmadığına göre derin yaralar bırakmışım galiba..

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
beni unutmadığına göre derin yaralar bırakmışım galiba..

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Sana yara bırakan ben değil miyim tema istediğin olaydan sonra? :)

Ayrıca forumda yeni mesajlarda görüyorum diye bu başlığa yazıyorum. Özellikle bu başlığa yazmıyorum, saçmalama istersen. :D

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şimdi hatırladım.. O konuyla ilgili bir yazı yazmıştım ama egoist yöneticiler sana yaranmak için yazımı silmişlerdi.. Ama ben akıllı davranıp yazdığım yazının resmini çekip, blogumda yayınlamıştım.. O yazıyı okuyanlar benim haklı olduğumu gördüler.. Okuyamanlarda hâla beni haksız olarak biliyorlar.. İşin aslına bakarsan hiç umurumda da değil..

Hani bir laf vardır, şöyle; "Üç kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen, gün gelir, o adam seni iki kuruşa satar" diye.. İşte ben ve benim gibi bir kaç kişi biraz fazla değer verince adamların bir yerleri kalktı.. Egolarını tatmin etmek için ve kızlara yaranmak için seviyesiz şekilde davrandılar..

mesele senin kullandığın tema değil.. Binlerce tema var kullanılacak...

Mesele, o kişilerin kişiliksiz davranışları.. Ona rağmen ben bu değersiz kişileri unutmuştum ve sen bana hatırlattın..

Seninle hiç bir alıpveremediğim yok.. Sana düşman değilim.. Ama sen düşmanlık yaparsan da canın sağolsun..

Herkes kendine yakışanı yapar..

Saygılarımla..

gizlimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun

Hayırlı olsun arkadaşım.. Yolun açık olsun inşallah..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5