İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sermat Wp Teması (Ücretsiz)

sermat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog tutanların klasik sorunudur tema seçimi. Hele wordpress gibi bir blog yazılımı kullanıyorsanız. Tema bolluğundan kaynaklanan sıkıntıyı ancak yaşayan bilir diyebilirim. Bundan dolayıdır ki ben de yıllarca tema arayıp durdum. Sitemi ilk hayata geçirdiğimden bu yana bir çok tema kullandım. İçlerinde bir çok profesyonel tasarım da bulunmaktaydı ancak hep içime sinmeyen bir nokta kalıyordu. Tabii kendi temamı yapmak istiyordum ancak CSS – PHP – JS iç içe kullanarak tasarım yapmak kolay değil. Belirli bir bilgi birikimi olmadan gerçekten zor iş. Bu zaman diliminde biraz bilgi birikimi olmuş olacak ki bir kaç kez denemelerim oldu ancak var olan temanın üzerine sadece küçük eklentiler yapmak tasarımı güzelleştirmekti… Ve geldik sona! Artık neredeyse %90 ı kendi tasarımım olan biraz megolomanlık da olsa kendi nickimi taşıyan temayı yapmış bulunmaktayım...

Yazının devamını okumak için buraya yazıyı okuduğunuz sitenin temasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz : )))

F

frmkanka

Misafir
Begenmedim,hiç bir fark yok defaulttan sadece renkler entegre vs..

sermat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklentisiz breadcrumb. Özelleştirilmiş yazar sayfası. Özelleştirilmiş yazı sayfasının alt kısmı. Sidebardaki kategorilerin gelişmiş görünümü. Anasayfadaki ayrık yazıların alt kısmındaki bilgiler. Sidebar üstündeki harici arama kutusu. Gri tonlamalı mümkün olduğunca hızlı çalışması için az resim kullanılması hoşunuza gitmemiş olabilir tabiki. Saygı duyuyorum. Yalnız daha yapıcı eleştirilerde bulunursanız sevinirim. Mesela ne yapmam gerektiğini söylebilirisiniz... Şuraya şunları yap. Daha fazla resim kullan. Daha şatafatlı olsun vesaire...

sermat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar bir çoğu eklentiler yüzünden olmakla birlikte. CSS ve XHTML testinden geçemediğini biliyorum. Ancak, Opera - Safari - IE 6-7-8 - Maxthon ve Avant web browserları ile aynı çıktıyı alıyorum. Çok fazla zamanım olmadığından temanın VALID almasını sağlayacak düzenlemeleri yapamıyorum. Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim. Temayı standartlara uydurmak sanırım sıradaki ilk işim olmalı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5