İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

servage.net kullanan tavsiyeler ?

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit limiti var. Günlük 300.000. 5 gün sonra suspend olur. Günlük 300.000 derken sayafdaki her image bir hit sayılır. Günlük tekil hiti 4000 olan html bir site servage limitlerine takıldı ve taşımak zorunda kaldım.

Birde harcanan trafik 3 kat fazla sayılıyor. Aynı site daha fazla hitle 3te 1 trafik harcıyor.

File hosting için ideal. Hit çok yüksekse bunada yetmez.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne oldu cemyılmaz?

ben kullanıyorum servage çok memnunum. kendilerini geliştirip bonuslar ekliyolar genelde. bu da kullanıcıların baya işine yarıyo. toplamda herhalde 7-9bin hitim var. sitelerimden iki tanesi baya resim içeriyo ve bi sorun yaşamadım şimdiye kadar.

panelleri kurulumu kullanımı gayet basit.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neredeyse 4 senedir kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum

beş para etmez, siten büyüdü mü taşımak zorunda kalacaksın, panel berbat olduğu için ve ssh dan yedekte vermeyi beceremedikleri için mysql veri tabanlarında karakter problemi yaşarsın taşırken.

aynı fiyata çok daha kaliteli yerlerden 3 ay prepay ödemeden aylık hizmet satın alabilirsin

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
arkadaşlar tşkller tavsiye edeceğinizi yer varmı reselller sağlam godaddy den host aldım sadece deniyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar tavsiye etmeyenlerede ben şaşırıyorum ,

1-)limitsiz domain ekleme
2-)limitsiz mysql ve daha bir sürü artısı var...

ve ayda sadece €6 küsur euro , ve çok hızlı ,

şahsen toplamda 13k tekilli 14 sitem var , gül gibi geçinip gidiyorum ,..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kesinlikle tavsiye etmem,15k ya ulaşır ulaşmaz suspend yiyordum.

macintosh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar servage bende de vardı,şimdi başka bir shared dayım,dicem başka geçtiğim shared daha ucuz ama daha kötü,neden geçtin derseniz yakında dedicated kiralicam,ama servage arkadaşın dediği gibi file hosting için ideal,eğer elinizdeki script mysql kullanmayan bir file hosting scriptiyse fazla bir sorun yok,bi ara benim index.php dosyamı değiştidiler :(

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tavsiye etmeyenlerede ben şaşırıyorum ,

1-)limitsiz domain ekleme
2-)limitsiz mysql ve daha bir sürü artısı var...

ve ayda sadece €6 küsur euro , ve çok hızlı ,

şahsen toplamda 13k tekilli 14 sitem var , gül gibi geçinip gidiyorum ,..

MYSQL'i istedigin kadar kullanaibliyor musun? Yani 2 gün sonra kardeşim sen cok kastırıyorsun sqli suspendlemek zorundayım demiyorsa hemen alalım :)

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mysqlde saatlik belirli bi sorgu sınırı var. Mesela 3000 tekilli php-nuke bir site ile sürekli takılıyordum ben o sınıra

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu mysql konusunda 20mb lık sınırı nasıl aşabiliriz bu konuda bilgisi olan varmı :)

elimde 600 mb mysql var bi türlü yediremedim :D

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mantıklı olalım biraz, sunucuyu siz tek başına kastırıp diğerlerini mağdur ederseniz adamlar tabiki kapıyı gösterecek size.
bunların lokasyonu neresi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5