İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

servage.net Phpmyadmin Yedek Alma Sorunu...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba host iyi güzel ama tek sorun database yedek almadaki problem ve buda önemli siz servage kullanan bu işi nasıl yapıyorsunuz acaba...

Örneğin ben phpmyadminden yedek almak istediğimde gzip olarak download başlıyor aslında 30 mb dosya indirmesi gerekirken download 5 yada 4 mb ta kesiliyor otomatik kaç makinada ve ayrı bağlantıda denedim ama hep yarısında download kesiliyor server tarafından bu yüzden phpmyadminden yedek alamıyorum kendi kontrol panellerindede yedek alma seçeneği yok hadi siteyi yedekleyemiyoruz hiç olmazsa databaseleri yedekleyebilelim

Vbulletin panelinden deniyorum bu sefer oda yarısında takılıp kalıyor işlem sırasında ben nasıl yedek alıcam sizler servage kullananlar bir yol biliyormusunuz siz nasıl yapıyorsunuz acaba arkaaşlar yada bunun başka beim bilmediğim bir yolu varmı...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemyilmaz, bir kaç gün öncesine kadar yedek alınabiliyordu, fakat ben de dün denediğimde yarım kaldı. allahtan düzenli olarak yedek alıyorum da, sitelerin güncel hali elimde. bazılarını godaddy'ye taşıdım zaten sitelerin. gelecek hafta da dual bir dedicated alıp bu hosting işkencesinden kurtulmak istiyorum. bazen bakıyorum da, sitelerle uğraşacağıma daha çok bu hosting problemiyle uğraşıyorum :p

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın gerçekten ama bu sorunu düzeltmeleri gerek bir an önce valla ingişlizcem iyi değil bir email yazan arkadaş olursa bu yedek downlaod sorunu ile ilgili hemen gönderelim çaresine baksınlar...

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunları yok aslında adamların query limiti olduğu için yapmıyo.
"Maximal Length of created query" değerini olabildiğince fazla yapın.Ayrıca çok üyeli forumlarda bu sql query limit başınıza iş açabilir.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar biriniz şu sorunu ingilizce yazabilirseniz adamlara yollayalım ne diyecekler bakalım yedek falan alamıyoruz ya günlerden beri çzöüm üretsinler hiç olmazsa

Teşekkürler...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
daha önce yazmıştım, bu sorunun çözümü yok, benim sitelerde durmadan mysql hatası veriyor max.a ulaşınca, yedek alınmıyor

bunun için saat başında almyaı dene limitler saatlik çünkü...

servage de daha öncede dedim forum falan büyükse barındırılmaz... 2 senelik müşterileriyim bu sene batırdılar...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamların saat farkından dolayı saat başını nasıl denk getirebilirim

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ya herşeyi denedim saat başı vs falan 4.5 mb da kesip atıyor downloadı nasıl yapacaz bu işi olduki taşımak istedik nasıl yedek alıcaz başka servere taşınırken ozaman

query limitini sonuna kadar yazdım ama nafile

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpmyadminden db ayrıntılı dosyalarını tek tek kaydedin bölünmüş olarak enazından önemlilerini önemsizlerini sonraya bırakın anahtar kelime sesion vs gibi

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sende başka sorun var sanırım ben bugün 7,24 MB indirdim dakikalar aynı sadece saatler farklı...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok benim 12-13 mb falan indirmem gerekli ama olmuyor işte rica etsem biriniz şu sorunu ingilizce yazabilirmi acaba, adamlara ticket göndereyim bende o kadar ing. yok maalesef...

Teşekkürler...

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben geçen gün zip formatında indirme yaptım full olarak indirdi.bi d eöle bi deneme yapın.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hello

When i try to download a database of mine ( veritabanı ismini yaz parantez içine) via phpmyadmin, it gave error and download stopped.

Please could you help me to solve that problem? How can i backup my DBs.

Thank you

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler emaili yolladım

ben gzip yerine ziplenmişi denediğimde download başlamıyor git dedikten sonra sürekli bekliyor nedense bakalım ne olacak...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap geldi...

I have tried to take the backup of the database using the "Export" option from the phpmyadmin and I am glad to sya that I never faced the problem. Please check it again for yourself.

If you still continue to face the problem, please donot hesitate to get back to us.

Thank you. :)

Tabii hiçbir değişiklik yok adam heralde 8 yada 10mbit bağlantı ile denediğinden adamda cart diye iniyor yedekler ama biz 256 adsl ile 27kb/sn bekle babam bekle 5mb kopup atıyor ulan ne işya telekom sen nelere kadirsin...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun şu anda bende de var :p 10 kere indirdim dosyayı, hepsinin boyutu birbirinden farklı :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5