İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Servage yardim Lutfen...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar servage yi dosya barindirmak icin kullanan arkadaslar varsa veya servage hakkinda iyi bilgiye sahip arkadaslar cok acil yardiminiza ihtiyacim var..Lutfen yardim edin..ucret isteyen olursada elimden geldigince bisiler vermeye hazirim lutfen..
Sorun :Servagdeki dosyalrima link uzantisi ile ulasamiorum bazen ulasiyorum bazen ulasamiyorum

tesekurler

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben geçenlede 5 dakikada bir ping atan bir uptime monitörden denedim ve yüzde 72 çıktı geçen ay

maalesef buna bir çözüm ypok hele de çok sömürüyorsan makinayı zaten bu ulaşılamama durumu teknik bir proble değilde kasıtlı şekilde yapılıyor diye düşünüyorum...

Ama özellike Nisanda 3 büyük kesinti yaşadılar...

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Problem arkadaşların dediği gibi Servage'den oluşuyor olabilir. Ama genede iki farklı yöntem deneyebilirsiniz.

1.si www.tinyurl.com tarzı sitelerin kısaltılmış URL'ler ile download linklerini verin.
2.si'de http://anonym.to/ üzerinden refree göndermeden download linklerini verin.

Denemekten birşey kaybetmezsiniz.

Kolay gelsin.
Zagor.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bakin simdi olay tam anlami ile su..

simdi servagedeki hostum aaa.net domainine bagli...ve ben bu aaa.net deki yuklemis oldugum dosyayi bbb.net adresinde link olarak verdim aynen su sekil ..

Http://www.aaa.net/dosyalarim/dosya1.rar seklindeki linki bbb.net sitemde link olarak verdim.

simdi yukardak linki bbb.net e koydugumda ok gayaet guzel calisyodu.. ama son 2 gundur calismiyor .. bu linki (Http://www.aaa.net/dosyalarim/dosya1.rar) koydugum bbb.net sitemden alip exproler sayfasinda actigimda link canavar gibi ama sitede bulunan ayni link calismiyor..

ha ftp deki bir dosyayin uzerinde url kopyala deyip sitemde verdigimdede o zman ftp user ve sifrem oratay cikiyor. yuzdende onu koyamiyorum ..

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bakin simdi olay tam anlami ile su..

simdi servagedeki hostum aaa.net domainine bagli...ve ben bu aaa.net deki yuklemis oldugum dosyayi bbb.net adresinde link olarak verdim aynen su sekil ..

Http://www.aaa.net/dosyalarim/dosya1.rar seklindeki linki bbb.net sitemde link olarak verdim.

simdi yukardak linki bbb.net e koydugumda ok gayaet guzel calisyodu.. ama son 2 gundur calismiyor .. bu linki (Http://www.aaa.net/dosyalarim/dosya1.rar) koydugum bbb.net sitemden alip exproler sayfasinda actigimda link canavar gibi ama sitede bulunan ayni link calismiyor..

ha ftp deki bir dosyayin uzerinde url kopyala deyip sitemde verdigimdede o zman ftp user ve sifrem oratay cikiyor. yuzdende onu koyamiyorum ..
Demek ki Servage refree kontrolü ile limitleme yapıyor. O zaman verdiğim 2.seçenek işinizi görecektir. http://anonym.to/ ile refree göndermeden linklere ulaşabilirsiniz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotlink koruması kapalı mı kontrol eder misin. eğer hotlink koruması arasıra devreye giriyorsa bu hatayı verebilir.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah bunların belasını versin gece gece bela okutturdular arkadaşım uzak durun buradan ben 1 yıldan beri kullanıyorum kaç kere sitem kapandı trafik aşımı yüzünden, trafik hesaplamalarında hile yapıyorlar phpmyadminden sql yedek alayım diyorsun bağlantı 1 dk sonra kopuyor sürekli lost connection hatası vbulletinden yedek alayım diyorsun zaman aşımı hatası veriyor mysqldumper kurdum son çare olarak onunla yedek aldım ve yaklaşık 250mb dosya indirdim adamlar siteyi kapattı trafik kullanmına bir baktım 250mb indirdiğim dosya için trafik 450gb yazmakta şimdi sitem kapalı günlük 120gb limitleri varmış 4gün kapalı kalacak sitem şuan , ya 250mb dosya indirilince 450gb trafik nasıl olur daha öncede başıma geldi yer arıyorum kurtulmak için buradan mysql boyutum 110mb civarı buarada server üzerinden falan dosya download ettirmiyorum varın siz düşünün durumu kendi yedek dosyalarımı indirdim 250 mb adamlar 450gb kullandın dediler alllah bunların belasını versin başka ne diyeyim aman uzuak durun kullanan birisi olarak söylüyorum

buarada size şunu sorayım bunlar ilk alımda domain adı ücretsiz demişlerdi bende o domaini kullanmaktayım serveri değiştirdiğimde domain adımıda alabilirmiyim bunlardan acaba bu nasıl olacak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5