İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server için ortak arıyorum.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server için ortak arıyorum arkadaşlar. Sadece yapacağım tek bir projeyi barındıracağım. Aylık ödenecek miktar 125 YTL'dir. Detayları ayrıca konuşulur.

Aylık ödemelerde payına düşeni aksatmayacak birisini arıyorum. Harddiskin yarısını ve 100 domain verebilirim. Zaten 200 domainden fazlasını da server kaldırmaz.

Server yönetiminden anlamayıp, burnunu herşeye sokan, sorun çıkaran kişilerle çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum. Düşünmem. Karşılıklı, güzel güzel çalışabileceğim birisi olursa çok sevinirim. Hem paylaşım, hemde yardımlaşma adına. Nazım'ın bir sözüyle de bağlayayım,

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine..

P.M'lerinizi bekliyorum.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller kullanan kimse yok mu arkadaşlar? Reseller kullanan arkadaşlar için iyi bir teklif olduğunu düşünüyorum. ve hala bekliyorum :)

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Reseller kullanıyorum 20 YTL ye, sizinle ortak olursak ne kadar vereceğim. Sizin projeniz sunucuyu sık sık kasıyor mu?

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, kasılma vb durumlar olmaz. Makinayı bölüşecez işte. Harddisk, band yarı yarıya böleriz. Tek proje çalıştıracağım ben. kasılma vb durum olmaz. Olursa bana da yaramaz zaten. 125/2 yapacaz.. 62.5 ytl ediyor işte.

Core 2 Duo 2.2 GHz işlemci
1 GB RAM
160 GB SATA
4 TB band
Cpanel

var.. avrupa lokasyonlu..

kemalcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi firmadan alınmış bir dedicated öğrenebilirmiyim .?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi