İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server Load Problemi

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar , hostingime 2. wordpress sitesini ekleyip o wordpressin altına vbulletin kurduktan sonra bu problem cıkmaya başladı. Panelden bakıyorum %20 lere geliyor cpu load ve siteye girilemiyor. 10 dk sonra düzeliyor ama günde çok kez yapıyor bunu.

Neden olabilir sizce?

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
error.log inceleyin kodsal hata yok ise sununuza optmize gerekebilir.

geceler

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ns leri kontrol edin :) basıma böyle bir olay gelmişti ns leri değiştirip haber vermemelerinden dolayı

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Server da her yertkim yok , hosting aldım sadece. Cogu yeri kontrol ettim bişey görünmüyor, sunucuyu değiştik gene aynı ara ara iletişim gidiyor 2 dk kesiliyor. Bi yerde bi hata var ama ne?

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu nası anlayabiliriz acaba? En son vbulletin kurdum , ondan sonra iyice abarttı bu server load sorunu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sunucu yöneticisinin kontrol etmesi gerekir. Host hesabınız ile bişey yapamazsınız.

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onlardan bi cacık olmaz, adına guvendik isimtescilden aldık hostu ama hata ettik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5